вологість:
тиск:
вітер:
Соціологи розповіли про причини бідності українців.
Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.
Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.
Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.
Патрульного з Тернопільщини засудили за перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу. Коп, за матеріалами справи, одягнув кайданки на суддю райсуду із Вінничини, якого патрульний із напарником зупинили у Смиківцях за перевищення швидкості. Суддя спочатку пред’являв претензії до копа, мовляв, вимірювач швидкості тримали у руках, а не на тринозі, а потім закрив дверцята і поїхав з місця. Патрульний його наздогнав і, одягнувши кайданки, доправив до відділку…
Вирок копу проголосив 12 грудня 2023 року Тернопільський міськрайсуд. Олександра Р., який донедавна був на посаді поліцейського взводу 2 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Тернопільській області, визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України — йдеться про перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу. За Законом, патрульні не могли затримувати суддю.
— Згідно зі статтею 131 Конституції України в Україні діє Вища рада правосуддя, яка надає згоду на затримання судді чи утримання його під вартою. Також статтею 49 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» зазначено, що суддя є недоторканим, — йдеться у матеріалах справи. — Без згоди Вищої ради правосуддя суддю не може бути затримано або утримувано під вартою чи арештом до винесення обвинувального вироку суду, за винятком затримання судді під час або відразу ж після вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. Суддя, затриманий за підозрою у вчиненні діяння, за яке встановлена кримінальна чи адміністративна відповідальність, повинен бути негайно звільнений після з’ясування його особи.
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.