TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Опубліковано: 08.07.2019 13:03
Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Всесвітній день поцілунків святкується щорічно 6 липня.

День поцілунків – неофіційне свято, придумане в XIX столітті у Великій Британії, а 20 років тому затверджене Організацією Об’єднаних Націй. Цього дня у містах традиційно проводять різні конкурси поцілунків, учасники яких мають шанс виграти різні призи і подарунки («За найдовший поцілунок», «за найкрасивіший поцілунок», “за пристрасний поцілунок, та ін.), – передають Патріоти України.

Цікаві факти про поцілунки:

– Вважається, що розвиток поцілунку був покладений приблизно в 3000 р. до н. е., коли люди, поклоняючись богам, посилали їм поцілунки.

– Перший поцілунок в кіно відбувся у 1896 році. Його здійснили Мей Ірвін і Джон С. Рає. 30-секундний фільм Томаса Едісона так і називався «Поцілунок».

– З 1981 року дослідженням природи поцілунку займається Всесвітній комітет охорони здоров’я при ООН.

– Наука про поцілунок — філематологія.

– Під час поцілунку від однієї людини іншій передається близько 250 бактерій різних культур. «Чужі» бактерії підвищують опірність організму і стимулюють появу антитіл, які активізують імунні механізми. Імунологи називають подібний процес «перехресною імунізацією».

– Кожен десятий хлопець починає цілуватися «по-справжньому», ще не досягнувши 10-річного віку. До чотирнадцятирічного віку вже 50 відсотків людей обох статей знають, що таке «цілуватися взасос».

– Чинники, що вбивають у жінок бажання цілуватися: на першому місці — поганий запах з рота, на другому місці — запах поту, на третьому — коротке підборіддя у чоловіка.

– В середньому жінка цілує 7-9 чоловіків, перш ніж одружитися.

– В середні віки в Італії чоловік, що поцілував дівчину на людях, повинен був обов’язково на ній одружуватися. У місті Неаполь закони були найжорстокішими: поцілувавшись на вулиці, можна було загриміти у в’язницю, а то і зовсім позбутися життя, якщо це відбулося на очах високої духовної особи.

– У 1979 році Девід Боуї винайшов апарат «ліпограф», який знімав відбиток губ для ідентифікації особи. Після цього в Америці провели аукціон «ліпограмм» відомих людей. Всі виручені кошти, що становили 16 тисяч доларів, пішли до фонду захисту дітей. На цьому аукціоні один відбиток губ Міка Джаггера був проданий за 1600 доларів. На жаль, «ліпограф» так і не увійшов до вживання в криміналістиці.

– В Японії вважається дуже непристойним цілуватися при свідках. Саме з цієї причини ви майже ніколи не побачите поцілунку в японському фільмі. Те, що у всьому світі називається «японським» поцілунком, виконується так: встаньте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і, витягнувши губи, доторкніться ними губ партнера. Рот не відкривати!

– Американець А. Е. Вольфрам з Міннесоти поставив рекорд за кількістю поцілованих за одиницю часу. Під час фестивалю, що проходив в його штаті, за 8 годин він поцілував 8001 людину. Це відбулось 15 вересня 1990. Таким чином, він ухитрявся цілувати нову людину через кожні 3,6 секунди.

– Ескімоси, Полінезійці не цілують один одного в рот. Вони труться носами.

– В середньому людина за все життя витрачає на поцілунки 2 тижні.

– Африканці виражають пошану до вождя, цілуючи землю, по якій він ходив.

– Римляни на знак вітання цілували очі один одного. Це повна протилежність російській прикметі, по якій цілувати очі, — до розставання.

– В давнину в Англії існував такий звичай: під час ярмарків жінки брали яблуко, встромляли в нього гвоздику і пропонували яблуко тому, з ким хотіли поцілуватися. Чоловік повинен був вийняти гвоздику, розжувати її, а потім поцілувати жінку. Він не мав права відмовитися.

– Справжній пристрасний поцілунок викликає в мозку ті ж хімічні реакції, що стрибки з парашутом і стрілянина з пістолета.

– Поцілунок достатньої тривалості набагато кращий, ніж жувальна гумка, нормалізує кислотність в порожнині рота. Цілуючись щоразу після їжі, ви значно знижуєте ризик виникнення карієсу.

– У Стародавньому Римі в знак вітання цілували не тільки друзів і членів родини, також торговців і просто перехожих.

– Також цікава історія виникнення звичаю ставити хрестики для позначення поцілунків наприкінці листа. Люди середньовіччя переважно неписьменні, тому, підписуючи договір, наприклад про купівлю-продаж землі або іншого товару, вони просто ставили хрест замість свого імені й цілували його в знак щирості своїх намірів.

– Поцілунок викликає значне збільшення пульсу (до 110—120 ударів у хвилину у чоловіків і до 180 у жінок). А це приводить до поліпшення кровообігу, перекачуванню додаткового літра крові. Клітини при цьому отримують додаткову кількість кисню, а життєвий тонус підвищується.

– За допомогою довгого поцілунку можна позбутися гикавки.

– При французькому поцілунку працюють близько 30 м’язів, з них 12 відповідають за рухи губ і 11 — язика.

– Найдовший поцілунок, занесений до Книги рекордів Гінесса, тривав 18 днів 10 годин і 30 хвилин. Переможці загриміли в лікарню з виснаженням організму. Після виписки їх шляхи розійшлися і більше не перетиналися.

– Опитування показали, що чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

– Подекуди поцілунки вважаються злочином. У американському штаті Індіана досі живий закон, по якому «чоловікові з вусами забороняється цілувати людську істоту». У штаті Коннектикут в неділю заборонено цілувати дружину. А в містечку Седар Рапіді, штат Айова, шериф може забрати до дільниці будь-якого, хто поцілує незнайому людину.

– Твої губи в сотні разів чутливіші, ніж кінчики пальців.

– Один поцілунок спалює приблизно 3 калорії.

– Останні медичні дослідження показали, що тривалий жагучий поцілунок настільки підвищує пульс і рівень гормонів у крові людини, що може вкоротити тривалість його життя майже на 1 хвилину.

– В 50-х рр. XX ст. учені Балтімора встановили, що під час поцілунку від однієї людини іншій передається 278 різних культур бактерій, 95% яких не представляють небезпеки.

– За час свого паломництва в Лазу благочестивий буддист цілує землю понад 30 тисяч разів.

– Кожне наступне покоління починає цілуватися «по-справжньому» раніше, ніж попереднє.

– 70% молодих людей від 16 до 24 років цілуються вперше до того, як їм здійсниться 15, у той час як з їх батьків такий досвід мали всього 46%.

– Більшість опитаних стверджує, що найгарячіший поцілунок на екрані — це поцілунок Річарда Гіра й Дебрі Вінгер у фільмі «Солдат і джентльмен».

– Чверть опитаних у віці 15—24 років зізналися, що заради одного-єдиного поцілунку свого кумира вони з радістю оселилися б по сусідству з його матір’ю або погодилися б цілий рік прати його сорочки.

– Багато жінок звертають більше уваги на чоловіків у формі.

– У поцілунках жінки віддають перевагу чоловікам таких професій:

39% жінок — військовим;

37% — юристам;

27% — бухгалтерам;

14% — спортсменам.

– Інфекційний мононуклеоз ще називається хворобою тих, хто цілується. Він одержав цю назву тому, що передається під час поцілунку.

– Із всіх тварин поцілунок шимпанзе найбільш схожий на людський. Інші тварини — кінь, собака — теж цілуються, але не так схоже.

– Відомі цілувальники всіх часів і народів: Рудольф Валентіно — голлівудська кінозірка 20-х рр. XX ст.; Казанова — італійський коханець, що жив в XVII ст.; Юда — людина, що зрадила Ісуса після того, як поцілувала його; Джеймс Бонд — герой-коханець; Дракула — упирь — кровопивця; Мерілін Монро — голлівудська кінодіва.

– Найнасиченіший поцілунками фільм: «Дон Жуан» (1926 р., компанія «Ворнер Бразерс»). У ньому нарахували 191 поцілунок.

– Найдовший поцілунок в історії кіно: Реджис Тумі та Джейн Ваймен цілувалися протягом 185 секунд у фільмі «You’re in the Army Now» («Ти зараз в армії», 1940), що займає 4% всієї тривалості фільму.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман