TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

Опубліковано: 09.07.2023 20:43
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

У Чернівцях відбувся Міжнародний бізнесфорумякий зібрав представників бізнесу та влади для обговорення актуальних питань співпраці між УкраїноюРумунією та Республікою Молдова та налагодження торговоекономічних звязків між бізнесом і регіонами цих країн, – пише Ровесник.

У ньому взяли участь заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель і начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Руслан Кулик.

У межах заходу відбулися панельні дискусії та бізнес-зустрічі, присвячені міжрегіональній економічній співпраці, зростанню товарообігу між трьома країнами,  залученню інвестицій в українські громади, інтеграції в європейську транспортну мережу, розвитку туризму тощо.

Під час вказаних заходів напрацьовувалися пропозиції зацікавлених сторін щодо конкретних кроків, необхідних для налагодження співпраці та реалізації перспективних проєктів.

Так, наприклад, під час панельної дискусії на тему туризму обговорили спільні міжнародні туристичні проєкти, розробку нових маршрутів, створення необхідних умов для комфорту та задоволення базових потреб туристів тощо.

За словами заступника голови Тернопільської обласної ради, подібні заходи важливі для українського бізнесу, який в умовах війни продовжує працювати, розвиватись та підтримувати нашу армію.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман