TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На центральному стадіоні в Заліщиках збудують приватні гаражі?

Опубліковано: 12.05.2023 22:46
На центральному стадіоні в Заліщиках збудують приватні гаражі?
Американський бізнесмен та волонтер Юрій Куц у соцмережах повідомив про те, що в Заліщиках планують забудувати центральний стадіон.

Майже 15 років Юрій живе у США, але часто навідується до міста Заліщики, де народився та виріс. Чоловік розвиває на малій Батьківщині спорт, зокрема є президентом футбольного клубу «Дністер». Саме тому його дуже хвилює доля місцевого стадіону.

– Отримав неприємну інформацію про те, що в Заліщиках на території центрального стадіону планують будувати приватні гаражі. Вдумайтеся… Приватні гаражі на стадіоні чи пристадіонній території! Про це мені розповіли місцеві жителі. Я шокований! Територія стадіону – це публічне місце, де люди мають займатися спортом, прогулюватися, відпочивати. Це комфорт і розвиток соціально-спортивної сфери міста. Кому прийшло так в голову? Кому дозволяє совість ставити підписи під дозволами на це? Пройдуть роки, виростуть діти… Що ви їм залишите? Поржавілі гаражі? Чим ви керуєтеся? Подивіться, як в Києві, Нідерландах, Хорватії. Люди там плекають спорт, інвестують в стадіони і спортивні майданчики. Невже немає іншої землі в Заліщиках? – обурився Юрій Куц.

«Тернополяни» зателефонували до Заліщицької міської ради, щоб отримати коментар. Втім, в установі журналістів запевнили, що дозволів на зведення гаражів нікому не давали.

– Міська рада ніяких дозволів, нікому нічого не давала. Ми не знаємо, хто це таке розповідає, але це все неправда. Ніхто такого ставити не буде! – відповіли у Заліщицькій міській раді.

За нашою інформацією, теперішній міський голова Заліщик Іван Дрозд вже має досвід забудови території міського стадіону. Зі своїм рідним братом вони дивним чином побудували свої приватні будинки на місці тренувальних полів, які розташовувалися впритул до основного футбольного поля.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман