TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

«Велике будівництво» скоро доконає древню Теребовлю

Опубліковано: 20.11.2020 17:41
«Велике будівництво» скоро доконає древню Теребовлю

Тиждень тому на ділянці дороги Державного значення «Н-18 Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль» розпочались ремонтні роботи моста у с. Струсів. Капітальний ремонт проводиться в рамках державної програми «Велике будівництво» та передбачає на час проведення ремонтних робіт альтернативну схему об’їзду для всіх видів транспорту (в тому числі великовагового та великогабаритного), шляхи якої пролягають центральними вулицями міста Теребовлі, – пише офіційний сайт Теребовлянської ОТГ.

Ремонт мосту у с. Струсів, зі слів виконавців робіт, триватиме щонайменше 8 місяців, проте лише за вісім днів такого напливу транспорту на вулиці нашого міста маємо складну аварійну ситуацію, яка потребує негайного вирішення.

19 листопада Теребовлянською міською радою зініційовано та проведено комісійне обстеження частини автомобільної дороги Т-09-03 Галич-Підгайці-Сатанів по вулицях Застіноцькій та Січових Стрільців. Під час обстеження встановлено факт руйнування дорожнього покриття по всій довжині вул. Застіноцької, провалів на проїзній частині по вул. Січових Стрільців, значних тріщин на підпірній стіні будівлі адмінприміщення Теребовлянського РВУМВС та на опорних конструкціях мосту через р. Гнізну.

В результаті – направлено термінового листа на Службу автомобільних доріг у Тернопільській області з вимогою – організувати негайне детальне обстеження даної ділянки дороги та мосту через р. Гнізну на предмет можливості задіяння її в схемі руху об’їзду та заборони руху великовагового та великогабаритного транспорту вказаними автошляхами.

Спільне завдання Теребовлянської міської ради, Теребовлянського відділу поліції та Служби автомобільних доріг у Тернопільській області – знайти вирішення даної проблеми у найкоротші терміни, щоб запобігти масштабним руйнуванням доріг нашого міста.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман