TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Пропонують закрити ринок у місті на Тернопільщині через збільшення хворих на коронавірус

Опубліковано: 28.07.2020 12:27
Пропонують закрити ринок у місті на Тернопільщині через збільшення хворих на коронавірус
У місті Бережани, що на Тернопільщині, через збільшення кількості хворих на коронавірус, рекомендують розгялнути питання про призупинення роботи ринку.

27 липня під головуванням голови райдержадміністрації Олега Захарківа відбулося засідання місцевої комісії з ПТЕБ та НС, пише ternopoliany.te.ua.

В зв’язку з щоденним збільшенням захворюваності на COVID-19 в м. Бережани та Бережанському районі, станом на сьогодні лабораторно підтверджено – 87 випадків та, нажаль, 2 летальних випадки спричинених коронавірусною інфекцією, члени комісії прийняли наступні рішення:

– рекомендувати Бережанській міській раді на черговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянути питання про призупинення роботи ринку Бережанського РайСТ, а також вжити заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі по вулиці Міцькевича;

– зобов’язати керівників закладів громадського харчування, закладів розважальної діяльності вжити заходів щодо заборони роботи після 23 години;

– відділу освіти районної державної адміністрації зобов’язати керівників ЗЗСО при врученні випускникам навчальних закладів документів (атестатів) про загальну середню освіту на відкритому повітрі та дотримуватися усіх протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2. Перед початком урочистостей проведення температурного скринінгу усім випускникам, їх батькам, рідним, близьким та працівникам;

– Бережанському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Тернопільській області спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Бережанському районі забезпечити проведення щоденного моніторингу та посилити контроль за виконанням протиепідемічних заходів під час карантину у громадському транспорті, закладах громадського харчування.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман