TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Тернопіллі завідувачка поштового відділення відповість за те, що присвоїла чужі кошти на субсидію

Опубліковано: 27.02.2020 14:03
На Тернопіллі завідувачка поштового відділення відповість за те, що присвоїла чужі кошти на субсидію
На Тернопільщині гроші, якими люди мали розраховуватися за спожитий газ та електрику, крала працівниця пошти. Лиходійка розписалася замість людей за отримання монетизованої субсидії, а сама поклала кошти до власної кишені.

Нагадаємо, що події мали місце у селі Лідихів Кременецького району. Причетною до шахрайства, пов’язаного з виплатою соціальних грошей, нарахованих за невикористану субсидію, виявилася керівниця місцевого поштового зв’язку, пише ternopoliany.te.ua.

Це стало відомо після того, як жителька вищезгаданого села, не отримавши коштів, звернулася до управління соціального захисту, де з’ясувалося, що гроші таки перерахували на поштове відділення. Жінка звернулася до поліції. Поліцейські встановили, що відповідно до документів гроші дійшли не до всіх жителів села, хоча підписи навпроти прізвищ були. Після перевірки стало відомо, що кошти присвоїла головна поштарка. Жінка розписалася та привласнила чужу компенсацію – понад 4 тисячі гривень.

Відтак, працівниця пошти не лише втратила роботу, але й ледь не загриміла за ґрати.

— Слідчі довели  її причетність до злочину відповідно частини 1 статті 190 ККУ та передали матеріали до суду. У Кременецькому районному суді обвинувачена визнала свою провину та компенсувала кошти людям. Зважаючи на те, що жінка є матір’ю двох дітей, суддя призначивши  їй один рік позбавлення волі  з позбавленням права обіймати відповідну посаду,  – звільнив від основного покарання з однорічним іспитовим строком, — говорить речник Нацполіції Тернопільської області Сергій Крета


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман