TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Шумщині встановили пам’ятний знак воїнам УПА (Фото)

Опубліковано: 17.10.2018 12:03
На Шумщині встановили пам’ятний знак воїнам УПА (Фото)
Напередодні Покрови, на честь створення Української повстанської армії у Шумську встановили та освятили меморіальний знак, присвячений борцям за волю України.

Борці за волю України – це приклад сили та нескореності. Їхні подвиги і досі пам’ятають та несуть у свідомість підростаючого покоління, – пише ternopoliany.te.ua.

Відтак, на честь 75-річчя створення УПА в Шумську, що на Тернопільщині, встановили та освятили меморіальний знак. На якому викарбували славетні імена: Є. Коновалець, Р. Шухевич, І. Климишин, В. Процюк, М. Ткачук, В. Андрійчук.

Пам’ятний хрест на вершині пагорба встановили за ініціативи Аркадія Ткачука та завдяки сприянню народного депутата України від фракції ВО «Свобода» Михайла Головка. Нардеп вважає, що борці за волю й незалежність – воїни УПА, які змінювали хід історії своєю силою духу та жагою до перемог, повинні залишатися у пам’яті кожного свідомого українця.

– Вони віддали свої життя для того, щоб ми могли сьогодні молитися українською мовою, співати націоналістичних пісень, ходити у вишиванках та говорити «Слава Україні!». Саме наші вояки розуміли свою велику мету. Вони хотіли волі для України. Тому це боротьба не одного року, а цілих поколінь. І їхня жертва не повинна бути марною, – підкреслив Михайло Головко.

Чин освячення пам’ятного знаку провів Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, який спільною молитвою разом з отцями, громадою, молоддю, ветеранами української повстанської армії, українсько-російської війни вшанували пам’ять героїв.

До слова, патріотичний дух громади піднімали піснями збаразькі ветерани ОУН-УПА імені полковника Клима Савура, молоді й дитячі колективи. Також учасників заходу пригощали смачним солдатським обідом на польовій кухні.

Click to enlarge image 3.jpgClick to enlarge image 3.jpgClick to enlarge image 5.jpg


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман