TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Чому у Монастириськах не можуть створити громаду

Опубліковано: 16.03.2018 12:02
Чому у Монастириськах не можуть створити громаду

Монастириський – один з небагатьох районів Тернопільщини, де вкрай погано проходить процес створення територіальних громад. На весь район – всього одна Коропецька громада. Виявляється, так сталося через людей, які мають у своїх руках владу на Монастирищині. Саме таку думку озвучила місцевий громадський активіст, один з головних борців за збереження лісів району Ірина Ванат, – пише Репортер.

– Наш край повністю знаходиться в руках чиновників, а також іншої когорти, де кожний має десь свою долю. Поки не розпочалася децентралізація, всі природні ресурси, держпідприємства, які ще не розікрали, хочуть зробити банкрутами і потім передати у приватні руки. Але громада не дасть їх розікрасти. А почне процес контролю і буде вимагати прозорості, відкритості та сплати податків. Сьогоднішнім першим особам району це не вигідно, – розповіла Ірина Ванат.

Монастириський район – один з найбагатших районів у Тернопільській області, його багатство – це надра і це дуже добре розуміють ті, хто активно блокує процес децентралізації.

– Впевнена, зараз активізуються ті, хто має велике бажання хапнути через наші органи влади, депутатів РР, куски землі і не тільки. Почнуться якісь підкилимні договорняки і я впевнена, що наша влада буде в цьому дуже активно задіяна, злиє всіх нас, бо вони мають останній шанс вкусити ще один кусок дармового пирога. Один із прикладів – це дозвіл на побудову на території Монастирищинни на річці Дністер ГЕС. Монастирищина проти, однак місцевій владі це не довподоби, бо їй пропонують дуже великі гроші. Тому з цією владою нам потрібно тримати вухо гостро, – заявила громадська активістка.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман