вологість:
тиск:
вітер:
Соціологи розповіли про причини бідності українців.
Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.
Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.
Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.
У пам’ять про загиблих Героїв десятки людей у Бережанах пройшлися містом смолоскипною ходою, – пише Терен.
Театралізоване дійство «Крути – бій за майбутнє» відбулося у Бережанах. Його організували учасники «Тернопільського обласного пластового вишкільного центру» за підтримки управління молоді спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА. Постанову приурочили до 105-ї річниці бою під Крутами. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської облдержадміністрації.
На центральній площі міста глядачів перенесли в історичне минуле, демонструючи, як завзято юні українці до останнього боронили свою землю.
Відвідав дійство і заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко, який зазначив, що надзвичайно важливо пам’ятати наше героїчне минуле.
Відтоді, як українські герої стримували навалу радянської росії пройшло понад 100 років. На жаль, сьогодні ми стаємо свідками того, як ті ж вороги, знову, хочуть забрати у нас найдорожче – незалежність. Зараз за неї борються тисячі таких же завзятих молодих людей, ставлячи під загрозу свої життя. Ми не забули тих, хто стояв за нашу свободу і пам’ятатимемо кожного, хто це робить сьогодні, – зазначив Віктор Устенко.
В межах заходу присутні мали можливість стати учасниками смолоскипної ходи й вшанувати титанів українського державотворення.
Нагадаємо, що бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції «Крути», за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина. Одночасно з ним у Києві розпочалося третє більшовицьке повстання, що змусило у вирішальний момент розвернути підкріплення у цьому напрямку, направлене на його придушення.
Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.