TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Українців попередили про відключення від газу у 2021 році

Опубліковано: 10.08.2020 16:55
Українців попередили про відключення від газу у 2021 році

В Україні деякі облгази почали попереджати клієнтів, що з 2021 року тих, у кого немає лічильників, можуть відключати від газопостачання.

Це пояснили невигідністю поставок без приладів обліку. Зокрема, попередження про можливе припинення газопостачання було оприлюднено на сайті “Миколаївгазу” 3 серпня.

Там відзначили, що багато їхніх клієнтів відмовляються встановлювати лічильники, оскільки їм вигідніше платити за середньою нормою споживання (зараз – 3,28 кубометра на людину, якщо є гаряче водопостачання, і 5,39 куба, якщо нема), аніж за фактично спожиті обсяги, пише Бізнес Компаньйон.

“Хочемо попередити наших клієнтів – якщо до кінця року вони не звернуться до нас із проханням встановити прилад обліку газу за кошти компанії, їм усе одно доведеться це зробити, як того вимагає закон, щоб не залишитись без газу, але з наступного року вже за власний рахунок”, – сказав комерційний директор “Миколаївгазу” Віталій Нестеренко.

Експерти кажуть, що на ділі до перекриття вентиля може й не дійти, але ризик, що газівники виконають вимогу закону, все одно є.

“Норма закону передбачає, що з січня 2021 року споживачам, у яких нема лічильників, не можна постачати газ. Водночас зараз триває “баталія” за те, щоб такі споживачі платили за нормами споживання, а також щодо їхнього обсягу. З цим у нас повний колапс. Тут велика вина НКРЕКП і недопрацювання уряду. Однак у мене є відчуття, що дію закону, який дозволяє платити за газ не за лічильником, а з огляду на норму споживання, все ж в останній момент продовжать”, – сказав народний депутат (фракція “Батьківщина”), перший заступник голови комітету з питань енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман