TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Як тримали українських туристів в Афінах: купа тарганів і не пускали в туалет

Опубліковано: 08.07.2020 13:22
Як тримали українських туристів в Афінах: купа тарганів і не пускали в туалет

Українці розповіли, що їм вдалося пережити в грецькому ізоляторі, пише Ровесник.

Українці в Афінах провели добу в ізоляторі через відсутність візи. Наших співгромадян ніхто не попереджав, що для поїздки біометричного паспорта недостатньо. У підсумку українці провели ніч у поліцейській дільниці, на початку їх не пускали навіть у туалет, а потім поклали спати на ліжках без матраців. Всього там опинилися 17 наших громадян.

Як повідомляє ТСН, про жахливі умови утримання люди розповіли в яскравих фарбах.

Спочатку українців закрили в маленькій кімнатці аеропорту, а вночі, ніби злочинців, перевезли в поліцейську ділянку. Люди розповідають про нелюдські умови, і зміст, кажуть, схоже на СІЗО.

“Перші три години нам не дозволяли ні сходити в туалет, нічого, а потім зводили і дозволили набрати води з-під крана. Голі ліжка, моторошні стіни, решітки, ні мила, ні туалетного паперу”, – розповіла одна із затриманих Лариса.

Як тримали українських туристів в Афінах: купа тарганів і не пускали в туалетЯк тримали українських туристів в Афінах: купа тарганів і не пускали в туалет

У Греції затримали українців (фото: facebook.com/ania.valevska)

У неділю вдень до затриманих приїхав дипломат. Їм принесли матраци та їжу. Ларисі, яка з двома онуками, навіть валізи повернули.

“Я думаю, що в тій ситуації, яку ви зазначили, питання буде вирішуватися саме консулом з компетентними органами Греції… Я думаю, буде зроблено все можливе, щоб нашим громадянам було надано все можливе, щоб вони повернулися без наявності депортації”, – запевнила заступник керівника консульського відділу МЗС Олена Ялова.

Зараз Консульство намагається врятувати українців від офіційної депортації, тому що це загрожує їм забороною в’їзду в країни ЄС на кілька років.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман