TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Не все так просто: експерт пояснив, що дешева нафта означає для України

Опубліковано: 02.04.2020 14:51
Не все так просто: експерт пояснив, що дешева нафта означає для України

Зниження ціни на нафту – тимчасовий процес. Про це розповів експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук, пише Бізнес Компаньйон.

“Нафтою починають цікавитися, коли бачать пікові значення. Про неї активно говорили, коли був стрибок ціни до $80 за барель. Зараз котирування впали до $25. Під час карантинних заходів сповільнюються робочі процеси. А тому світове споживання нафти скорочується. У будь-якому випадку після стабілізації ситуації ціна повернеться до $50-60 за барель”, – каже Корольчук.

Пояснює, що для України здешевлення нафти не таке вже й хороше. “З одного боку, нафтопродукти дійсно подешевшали. А це вплинуло на зниження вартості бензинів, дизпалива. Щоправда ціна могла впасти ще більше, якби не валюта. При курсі 24-25 гривень за долар, уже зараз побачили б 24 гривні за літр пального. З іншого боку, – обсяг споживання в країні впав на 30%. А це збитки компаній, недоплачені податки у бюджет”, – пояснює експерт.

За його словами, зниження цін на АЗС побачили споживачі, які ще мають грошові запаси. Більшість українців змін не відчули. “Коли ціна нафти стабілізується, то не факт, що робочі процеси в Україні після кризи вийдуть на рівень хоча б лютого 2020-го. Прогнозують, що повернутися до таких показників зможемо не раніше лютого 2021 року”, – каже Корольчук.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман