TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Українців порадували сюрпризом з тарифами на газ: усі деталі

Опубліковано: 18.02.2020 17:03
Українців порадували сюрпризом з тарифами на газ: усі деталі

Ціна на газ в Україні вважається завищеною.

Ціна на газ в Україні знизиться до рекордного мінімуму вже влітку 2020 року. Пов’язано це з тим, що влада нашої країни змогла стабілізувати ситуацію на ринку газу. Заяву про зв’язок цих явищ, а також про плани на тарифи зробив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель, пише Ровесник.

Як повідомив чиновник, вже влітку 2020 року українці будуть платити за побутовий газ за рекордно низькими тарифами. Про це Олексій Оржель заявив в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера в п’ятницю, 14 лютого.

“Треба контролювати монополіста, тому має бути чіткий контроль – регульований тариф. Ринку ми забезпечимо розвиток. І ціна на газ: я навіть запевняю в тому, що і лютий, березень, і літо – це будуть рекордно менші ціни. Адже нам вдалося стабілізувати ситуацію на ринку газу “, – сказав Оржель.

У свою чергу заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів на шоу заявила, що українці можуть економити, зменшивши таким чином платіжки за газ.

Ціна на газ в Україні знизиться до рекордного мінімуму

Варто відзначити, що на поточний момент вартість газу в Україні вважається завищеною. У тому числі споживач істотно переплачує за транспортування газу. Раніше повідомлялося, що плату на обслуговування мереж виділили з платіжки на газ, а також розділили на рівномірні платежі протягом 12 місяців, щоб знизити навантаження на споживача.

Також ми писали, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук пояснив більші платіжки за січень і обіцяв, що в лютому вони будуть нижче. Про ціни на газ він розповів на брифінгу за підсумками засідання Кабінету міністрів.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман