TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Курс долара в Україні: чого чекати у 2020 році

Опубліковано: 22.10.2019 09:13
Курс долара в Україні: чого чекати у 2020 році

Експерт розповів, що буде з курсом долара в Україні у 2020 році.

На курс долара в Україні у 2020 році впливатимуть багато різних факторів. Відповідно до прогнозів НБУ і Міністерства фінансів, девальвація нижче 28 грн за 1 долар США не очікується. Такий прогноз у коментарі для Styler зробив банкір і фінансист Станіслав Лисянський.

За словами експерта, тільки кардинальна зміна настроїв нерезидентів, зовнішня кон’юнктура ринків та геополітична ситуація можуть змінити плановий прогноз українського уряду, – пише rbc.ua.

Крім того, Лисянський розповів, чого чекати від курсу долара у листопаді та грудні цього року.

“24 жовтня пройде засідання правління Національного банку України з питань монетарної політики, на якому фінансовий ринок очікує чергове зниження облікової ставки. А це, в свою чергу, суттєво вплине на позиції ОВДП та гривні – зменшить їх інвестиційну привабливість. І як наслідок, запустить ланцюгову реакцію, тому що призведе до зниження інтересу нерезидентів до ОВДП і скорочення вливання валюти в економіку України та може стати причиною невеликої девальвації гривні”, – говорить експерт.

З іншого боку, в Україні очікують рекордні надходження від продажу аграріями сільськогосподарської продукції, що в змозі повністю компенсувати дефіцит.

Також, каже Лисянський, Нацбанк в очікуванні припливу валюти збільшив плановий обсяг купівлі на міжбанківському валютному ринку України до $30 млн в день.

“Таким чином, ми не розраховуємо на значну девальвацію. Прогноз по курсовому коридору – 24,5-26,5 грн за 1 долар США до кінця поточного року”, – резюмував він.

Курс долара в Україні: чого чекати у 2020 році

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман