TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

14 жовтня в Тернополі нагородять добровольців Тернопільщини

Опубліковано: 02.10.2019 19:29
14 жовтня в Тернополі нагородять добровольців Тернопільщини

30 вересня відбулась прес конференція з нагоди презентації нового проекту — офіційного нагородження «Доброволець Тернопільщини», яке стартує 14 жовтня 2019 року о 15:00 у Тернопільському драмтеатрі імені Т. Шевченка.

Ініціатором та організатором проведення такого заходу стала голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини» Ружена Волянська. Ідея громадської діячки отримала підтримку голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та інших громадських організацій, які об’єднують учасників бойових дій та волонтерів.

«Наша комісія із 10-ти осіб вирішила робити таку церемонію з відзначення добровольців систематичною. Ми плануємо проводити її мінімум двічі на рік, адже Тернопільщина має багато волонтерів. Це горді, сильні та відважні наші побратими і посестри, які ще у 2014 році пішли на схід відстоювати інтереси України, взявши участь у російсько-українській війні.  Ми вважаємо за свій обов’язок відзначити та урочисто подякувати усією громадою усім добровольцям області», – запевнила Ружена Волянська.

В рамках заходу відзначатимуть орденами «Лицарський хрест» за проявлену хоробрість і лідерство на полі бою Героїв, які одними із перших в області стали на захист України. Окрім відзнаки, вони отримають грошову подяку від голови облради Віктора Овчарука та подарунки від волонтерів.

– До мене звернулася голова громадської організації пані Ружена щодо проведення 14 жовтня, в День Покрови Пресвятої Богородиці, заходу в честь вшанування добровольців, тих, хто 5 років тому став на захист України. Вшанування українців, які взяли до рук зброю та стали на захист кордонів своєї держави, – надважлива справа. Ми повинні і будемо робити все, щоб об’єднатися і зберегти нашу країну. Я, як голова облради, підтримую проведення таких заходів. Тому з цього приводу зібрав Асоціацію голів райрад, які теж висловили свою підтримку та готовність приєднатися до проведення нагородження, яке ми маємо зробити якомога масштабнішим. Переконаний, що «Доброволець Тернопільщини» матиме продовження, адже ми хочемо подякувати усім захисникам, – зазначив Віктор Овчарук.

Під час першої офіційної церемонії нагородження «Доброволець Тернопільщини» ордени вручать 17-ом Героям прижиттєво, та трьом — посмертно.

Зазначимо, що вхід на нагородження – вільний. На завершення заходу присутніх чекатиме концертна програма та фуршетний стіл.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман