TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Притула має непоганий рейтинг довіри серед киян та має усі шанси змінити на посаді Кличка

Опубліковано: 21.09.2019 19:45
Притула має непоганий рейтинг довіри серед киян та має усі шанси змінити на посаді Кличка
Нещодавнє опитування, яке проводили експерти групи «Рейтинг», дає приводи розуміти, що кияни готові до зміни влади у столиці. Так, серед ймовірних претендентів, які можуть скласти конкуренцію на виборах очільника Києва, несподівано опинився шоумен з Тернопільщини Сергій Притула.

Про це у своєму блозі в мережі «Фейсбук» пише політичний експерт Валерій Пекар. За його словами, опитування показало, що Віталій Кличко не користується великою популярністю, але 43% киян вважають, що він має завершити свій термін повноважень, а водночас вражаючі 72% згодні, що головою КМДА мусить бути лише той, кого кияни обрали мером (позиція Конституційного суду).

— Зверніть увагу на рейтинг Сергія Притули. Він повністю відповідає існуючому запиту на нові обличчя, але водночас не асоціюється з Коломойським, який у Києві зовсім не популярний. В таких умовах Сергій має непогані шанси, навіть проти головних калібрів 1+1, — пише Валерій Пекар.

Цифри показують,зо серед тих, хто збирається брати участь у голосуванні, Кличка готові підтримати лише 19,3% мешканців столиці, 11,3% — віддадуть свої голоси за Сергія Притулу, ще 9,4% не проти підтримати на цій посаді Олександра Ткаченко, – пише ternopoliany.te.ua.

— Видно, що ідея позбавити столицю самоврядування в Києві не популярна, навіть якщо за цією ідеєю стоїть поки що популярний президент. Незрозуміло, навіщо президентська команда ініціює вибори, якщо не має переможного кандидата в жодному з міст, де хоче скинути мерів. Можливо, ставка робиться на те, щоб отримати більшість у міських радах і потім тиснути на мерів, погрожуючи недовірою. В такому випадку отримаємо по всіх великих містах управлінський хаос — саме те, чого прагне Коломойський, — додає політичний експерт.

70980764_10212515335953081_8712072299278237696_n.jpg


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман