TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Відтепер райцентр на Тернопільщині має свій додаток для смартфонів

Опубліковано: 02.06.2019 13:03
Відтепер райцентр на Тернопільщині має свій додаток для смартфонів
Оперативну інформацію про проведення аварійних робіт, відключення води та світла, а також іншу важливу інформацію від міської ради чортківчани зможуть дізнаватися через спеціальний мобільний додаток.

Чортків Smart – перший міський інформаційно-довідниковий ресурс Чорткова з великим переліком корисних функцій для мешканців та гостей міста,  – пише ternopoliany.te.ua.

Додаток працює на операційних системах Android та IOS, тож доступний для завантаження на GooglePlay та AppStore. Чортків Smart – це результат спільної роботи Чортківської міської ради та компанії-розробника ТзОВ “Комкор-Сервіс”.

“Задум додатку полягає у тому, щоб створити інформаційний продукт, який би дозволив покращити комунікацію між міською радою, комунальними підприємствами та мешканцями. І водночас – отримати інструмент промоції Чорткова, що дозволить зробити місто цікавішим та впізнаванішим для туристів”, інформує прес-служба мерії.

Головне завдання Чортків Smart – швидке оповіщення чортківчан щодо аварійно-ремонтних робіт (відключення водо- чи електропостачання), анонсів, оголошень різноманітних подій тощо.

Окрім того, всі, хто завантажать додаток, матимуть змогу дізнатись найсвіжіші новини Чортківської міської ради, ознайомитись із загальною інформацією про місто (історія, сьогодення міста, сакральні споруди, музеї, культурно-масові та спортивні заходи), оглянути онлайн карту Чорткова, переглянути фотогалерею міста, ознайомитись із інформацією про готелі, заклади харчування, служби таксі у Чорткові, а також про туристичні маршрути, дізнатись про транспортне сполучення із Чортковом та чимало іншого.

Додаток містить довідник, у якому зібрано номери телефонів найважливіших служб та інстанцій, з можливістю телефонувати до цих установ зі свого смартфону через натискання того чи іншого номера, який переводить користувача у режим активного телефонного дзвінка.

Ще одна важлива функція цього додатку: за допомогою Чортків Smart жителі міста, які зареєструються у системі, зможуть надсилати свої повідомлення на адресу міської ради через розділ “Зв’язок” – “Повідомити про проблему”, вказавши ім’я та прізвище, e-mail, номер телефону та адресу проживання.

Посилання для завантаження:

Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.chortkiv IOS https://itunes.apple.com/us/app/%D1%87%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BA%D1%96%D0%B2-smart/id1461453436?mt=8

Медіа


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман