TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

310 років тому військо російського царя Петра І жорстоко знищило українське місто Батурин. На той час місто було гетьманською столицею. Жахливі події отримали в історію назву «Батуринська трагедія» та «Страшна різанина».

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Санкції проти Росії не можуть бути зняті! Їх запровадження – величезний консолідований успіх всієї держави, – Сергій Попик

Опубліковано: 14.07.2019 15:43
Санкції проти Росії не можуть бути зняті! Їх запровадження – величезний консолідований успіх всієї держави, – Сергій Попик
Тема європейської та євроатлантичної інтеграції – це базове питання у філософії “Української стратегії Гройсмана”.
Майбутнє України в НАТО, оскільки членство в Північноатлантичному Альянсі – це той інструмент, який буде запобіжником всіх тих проблем, які існують сьогодні, передусім на сході. Про це в рамках публічної дискусії на тему “Безпека, оборона та деокупація у планах майбутнього парламенту” розповів радник Прем’єр-міністра України, представник партії “Українська стратегія Гройсмана” Сергій Попик, – пише Бізнес Компаньйон Тернопіль.

Також він назвав проривом, якого Україна досягла за останні роки,  імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, адже це дорожня карта руху до інтеграції з ЄС.

Торкнувся експерт і питання можливого зняття санкцій проти Росії. На його думку,  вони можуть бути зняті лише у випадку, коли агресор відведе війська та звільнить українські території. А поки цього не трапилося, підхід “Української стратегії Гройсмана” незмінний – санкції не можуть бути зняті! Вся та робота, яка була проведена стосовно запровадження санкцій, –  це величезний консолідований успіх всієї держави, яка була єдина в цьому питанні, наголосив Сергій Попик.

Коли мова йде про деокупацію Криму та реінтеграцію Донбасу необхідно розуміти, що на відновлення всього, що було втрачено там, Україні, за підрахунками міжнародних інституцій, потрібно 1,5 млрд доларів.

“Хто має фінансувати відновлення Донбасу – Україна, міжнародні донори? Ми вважаємо, що фінансувати відновлення Донбасу потрібно за рахунок окупанта, за рахунок агресора, за рахунок тих, хто вилучав активи, хто користувався інфраструктурою, хто завдав нам цих найбільших збитків”, – сказав Сергій Попик.

В питаннях інформаційної безпеки, на його думку, компромісів взагалі не повинно бути. Все, що несе з собою російський інформаційний ресурс, повинно бути заблоковано: від соціальних мереж до телевізійних і радіо каналів. І над цим сьогодні працює Уряд.

Публічна дискусія була організована громадською ініціативою “Виборча Рада UA” та громадською спілкою  “Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ” за участю представників партій – учасників виборчої кампанії до Верховної Ради України, профільних громадських експертів, ЗМІ.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини