TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

Російська різанина в Батурині: що сталося 310 років тому?

310 років тому військо російського царя Петра І жорстоко знищило українське місто Батурин. На той час місто було гетьманською столицею. Жахливі події отримали в історію назву «Батуринська трагедія» та «Страшна різанина».

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Нова дружина Віктора Павліка: «Я читала раніше, що він ловелас і любитель пофліртувати»

Опубліковано: 09.07.2019 15:03
Нова дружина Віктора Павліка: «Я читала раніше, що він ловелас і любитель пофліртувати»

Близько трьох років Віктор Павлік не перебуває у шлюбі з дружиною Ларисою. Він покинув її заради молодої та амбіційної Катерини Реп’яхової. Дівчина українського артиста розповіла подробиці знайомства та їхніх відносин.

Про відверту бесіду з обраницею 53-річного Віктора Павліка повідомляють на сайті Lime.

Під час бесіди з журналістами Катерина Реп’яхова зізналася, що вже близько півтора року вони проживають під одним дахом, однак Віктор поки що не готовий розповісти про це самостійно, оскільки суспільство його не зрозуміє. Дівчина поділилася світлиною, на якій вона зовсім юна, і зізналась, що колекціонувала знімки з ним після кожного свого приїзду в Трускавець, – пише tenews.org.ua.

Я з дитинства любила творчість Віктора. Часто їздила з мамою в Трускавець відпочивати, лікуватися, пити водичку, а він там постійно виступав. Тому на його концертах я бувала з самого дитинства. Фактично завдяки цьому я його і знала, тому що сама народилася в Дніпрі – там про Віктора Павлика я особливо й не чула, – зізналася Катерина Реп’яхова.

За словами дівчини, вона завжди шукала можливості потрапити на його концерт і одного разу в Миколаєві подарувала йому дуже великий букет квітів, чим, власне, і запам’яталася артистові. У той самий день вона дізналася, що вони проживають в одному готелі і вирішила почекати його на ресепшені.

Я чекала на нього дуже довго, години три, напевно. Ніхто не приїхав. Засмучена я пішла в номер, але, закриваючи двері, почула його голос – він прощався зі своїм водієм. Виявилося, що у нас сусідні номери. Я вийшла в коридор, а він мені каже: “А я вас шукав”. Річ у тім, що в букеті я залишила йому записку, в якій написала, що люблю його, і що приїхала з Києва. Він мені каже: “Чому ж ви не залишили номер телефону?”. Я не знала, що відповісти, хоч, як на мене, я з цією метою приїхала, – продовжила зізнання 25-річна колега артиста.

Після цього вони знайшли один одного у Facebook, листувалися, час від часу зустрічалися і саме таким чином спілкування переросло у відносини. Однак, за словами дівчини, вони приховували роман лише з самого початку, а Віктор Павлік не одразу наважився на розлучення і поступово знайомив своїх дітей з новою обраницею. Однак розставанню артиста з дружиною Ларисою таки судилося бути. Катерина розповіла про цей період як про один з найскладніших в житті.

Спочатку Віктор пішов з дому, довго не розлучався – все це було болісно, ​​він дуже не хотів образити молодшого сина. Йому було дуже важливо, щоб все це прийняли його рідні. Тому ми чекали, поки всі дозріють, щоб всім було простіше. Так це тривало понад рік. Коли вже Віктор поїхав розлучатися з дружиною, то все вже проходило дружно: з жартами і сміхом. Зараз вони в прекрасних стосунках, вони спілкуються. Все мирно, все добре. Я, ясна річ, з колишньою дружиною не спілкуюся, ну і з молодшим сином теж. З Христиною і Сашком ми підтримуємо добрі стосунки, – розповіла 25-річна Катерина.

А щодо своїх родичів, дівчина зазначила, що деякі з них її підтримували, а деякі були впевнені, що її бойфренд не наважиться на розлучення. Однак станом на сьогодні пара проживає разом близько півтора року, а також разом працює. Дівчина стала концертним директором Віктора Павліка після того, як стала його дівчиною.

Ми весь час разом. Я все організувала так, що у нього просто немає шансів (сміється). Навіть якщо б він щось десь і захотів, весь календар, весь графік – все в моїх руках. Він може не знати, що у нього 15-го липня, а я знаю. Я читала раніше, що він ловелас і любитель пофліртувати. Але я така, що цього не дозволю. І він це знає, – зазначила Катерина Реп’яхова.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини