TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Середні зарплати українців: хто заробляє найбільше

Середні зарплати українців: хто заробляє найбільше

У першому кварталі 2019 року розмір середньої зарплати працівника в Україні зріс на 20,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Охочим на замітку: Студентка розповіла, як безкоштовно поїхати вчитися до Словаччини

Охочим на замітку: Студентка розповіла, як безкоштовно поїхати вчитися до Словаччини

Існують освітні програми для студентів, що дають можливість поїхати на повністю оплачуваний тренінг англійською мовою. Тамара Драгіна розповіла про одну з таких програм, де можна продуктивніше налагоджувати культурний обмін між країнами та навчати молодих людей. Щоб вони у свою чергу потім ділилися досвідом і робили світ освіченішим і дружним.

Інтерв'ю

Сповідь заробітчанки, яка втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном

Сповідь заробітчанки, яка втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном

Називайте мене як хочете. Мене вже переболіло — справді. Судіть чи не судіть — байдуже.

Епіфаній розповів про можливість об’єднання ПЦУ та УГКЦ

Епіфаній розповів про можливість об’єднання ПЦУ та УГКЦ

Православні та католики вже тривалий час ведуть діалог щодо зближення до повного злиття двох найдавніших християнських конфесій світу. Про активізацію на українських теренах цього процесу першим заговорив предстоятель УГКЦ на межі 2018-2019 років

Курс долара: що буде з валютою перед виборами

Опубліковано: 11.01.2019 09:03
Курс долара: що буде з валютою перед виборами

«Не дивлячись на те що в кінці минулого року ми отримали 1,4 млрд дол. Першого траншу, а також гарантії Світового банку на 750 млн грн, гривня знову почала девальвувати. Це не дивно, адже реалізується план девальвації гривні, який Кабмін анонсував в офіційному документі – держбюджет. Анонсували 29,4 грн за один долар до кінця року. Очевидно, уряд буде дотримуватися плану. Питання тільки в темпах », – пояснює економіст Андрій Новак, – пише Бізнес Компаньйон.

Експерт вважає, що на тлі президентських виборів не варто очікувати подальшої девальвації.

«Оскільки ми де-юре вступили в президентську кампанію, влада не вживатиме заходів, здатні скомпрометувати президента», – підсумовує експерт.

Економіст Олексій Кущ також передбачає, що курс долара будуть утримувати до президентських виборів.

«Курс долара пов’язане з девальвацією гривні після завершення фінансового року. В цьому році ми бачили різні цикли: влітку був дуже короткий курс на зміцнення гривні. А цієї зими цикл слабовиражений і девальваційний. В принципі, рух до позначки 28,5 в будь-якому випадку буде. Тому що немає макроекономічних причин для зміцнення гривні. За всіма параметрами вона повинна слабшати. Нас трохи рятують перекази трудових мігрантів і кредити від міжнародних фінансових організацій. До березня, поки чинний президент бачить для себе перспективу повторно зайняти пост президента України, а Нацбанк контролюється Банковою, гривню будуть утримувати », – прогнозує експерт.

Відзначимо, що бюджет на наступний рік передбачає курс гривні на рівні 29,4 грн за долар. Державний бюджет на 2018 рік передбачав середньорічний курс долара на рівні 29,3 грн за долар і курс в кінці року на рівні 30,1 грн за долар.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини