TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Відомий тележурналіст і політик Мірошниченко звинуватив Банкову у затриманні Михайла Головка

Опубліковано: 29.06.2023 18:43
Відомий тележурналіст і політик Мірошниченко звинуватив Банкову у затриманні Михайла Головка

Ігор Мірошниченко – український спортивний журналіст та політиктелеведучийнародний депутат України VII скликанняголова Сумської обласної організації ВО «Свобода»депутат Київради у 20152020 роках – підтримав свого однопартійця Михайла Головкаякого звинуватили в отриманні хабаря. 

За словами Мірошниченка, репутацію і кар‘єру людини, яка десятиліттями відстоювала цінності, що нині стали мейнстрімом в нашій країні, знищують за мить.

Перевірено неодноразово брехнею і наклепами на колишніх свободівських міністрів Ігор Швайка та Андрій Мохникв.о.генпрокурора Олега Махніцького та багатьох інших людейз якими я мав честь плічопліч роками відстоювати питання національної гідності та історичної справедливостіПроти жодного з нихзрештоюне було навіть порушено кримінальної справивсі звинувачення виявилися брехнеюале маючи потужний медійний ресурс політичні опоненти і досі продовжують використовувати сформовані на наклепах стереотипивводячи у оману та сіючи ненависть до них у мільйонів українців, – відзначив Ігор Мірошниченко. 

Як зауважив журналіст та політик, у родині Михайла та Мар’яни Головко є національні та духовні цінності, які зовсім не на публіку.

З Михайлом Головком ми спільно втілювали в життя ідеї декомунізаціїпротистояли банді Януковича у парламентістояли разом з людьми під кийками і кулями Беркуту на майданах країни під час революції Гідностіяк волонтери допомагали фронтуБагато критиканів тоді чомусь були як мінімум поза політикою і воліли в кращому разі стежити за всім збокуУ кожного з нас є своє життяможливостіобов‘язки і планка жертовностіале я впевнено можу сказати однеМихайло Головко – це людинапорядності якого багатьом хейтерам треба вчитися усе їхнє нікчемне життяІ національні та духовні цінності у родині Михайла та Маряни Головко ніколи не були позірнимина публікуТому й сумніву у томущо в цій родині зростає четверо справжніх українських націоналістівякі не розвернуться на півдорозі та не побіжать убік до кон‘юнктури у мене ніяких немає“, – наголосив пан Ігор. 

Однопартієць Головка вважає, що Банкова продовжує “вішати усіх собак” на громади, щоб знищити місцеве самоврядування.

На тлі відвертих корупційних зашкварів слуг Зеленського уже цілком і повністю підконтрольні Єрмаку та Банковій антикорупційні органи та силовики геть зі шкіри пнутьсящоб висмоктали з пальця якісь надумані скандали і відволікти увагу суспільства від головногоу воюючій країні влада не припиняє зневажати простих українцівбреше їм у вічівизискуючи їх драконівськими тарифами та податкамиграбує бюджетні мільярдине збирається відповідати за власні численні прорахунки і зрадищо призвели до повномасштабного наступу московської ордиале при цьому продовжує робити цапомвідбувайлом представників регіональної елітиІ історія з Головком на Тернопіллі – мало чим відрізняється від тієїщо склалася довкола Чернігівського мерачи Віталія Кличка у столиціБанкова продовжує вішати усіх собак на представників громадиаби цілком і повністю знищити місцеве самоврядування і підім‘яти під себе владу на місцях, – сказав Мірошниченко. 

За матеріалами сайту Тернополяни.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман