TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Справою переслідування студентів ТНПу під час виборів ректора зайнялося ДБР

Опубліковано: 13.03.2023 13:08
Справою переслідування студентів ТНПу під час виборів ректора зайнялося ДБР
Редакції стали відомі нові подробиці «силового тиску» на вибори ректора педагогічного університету, які відбулися у грудні 2022 року. Задля своєї перемоги діючий ректор Богдан Буяк залучив силові органи.  
Як виявилося, силові органи у своїх допитах посилаються на заяву про начебто підкуп голосів під час виборів, а насправді це була фікція.
Про це надійшла заява в Територіальне управління ДБР у Львові задля розслідування перевищення влади або службових повноважень працівниками управління Служби безпеки України у Тернопільській області.
Як повідомлялося раніше, працівники Управління служби безпеки України у Тернопільській області 21 грудня 2022 року в приміщені центрального корпусу ТНПУ імені Володимира Гнатюка відбирали пояснення у студентів університету за заявою від одного з факультетів.
Згодом начальник управління СБУ в Тернопільській області Василь Дем’янчук повідомив: «Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України допит є слідчою (розшуковою) дією і проводиться лише в рамках кримінального провадження. УСБУ у Тернопільській області в Єдиний реєстр досудового розслідування такі відомості не вносилися».
Коментар керівника УСБУ у Тернопільській області підтвердив, що працівники Управління відбирали пояснення у студентів ТНПУ імені Володимира Гнатюка незаконно, поза межами своїх повноважень.
До слова, паралельно триває судовий розгляд справи про фальсифікації і підробку документації під час виборів ректора ТНПУ.
Заява про підкуп, якої не було, підробка документів, наклепи, тиск на окремих працівників, допити студентів у приміщеннях університету – такою є ціна перемоги діючого ректора у виборах?
Як бачимо, в цій історії крапку не поставлено. Ще багато цікавих викриттів і несподіванок попереду. Редакція слідкуватиме за розвитком подій в ТНПУ.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман