TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Три дерева, котрі супроводжують людство напротязі усього їхнього життя

Опубліковано: 29.09.2022 22:18
Три дерева, котрі супроводжують людство напротязі усього їхнього життя

В центрі міста Золочева що на Львівщині знаходиться францисканська парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. У день 27 вересня тут відбулось святкування пов’язане із Святим Деревом, через котре прийшло спасіння світу. Святкова Служба Божа служилась о 12.00. і очолив її о. митрат д-р Андрій Іван Говера із тернопільської Катедри. Співслужили отцю 12 священиків, так з нашої обителі як і гості.

Підчас проповіді о. Андрій звернув увагу на три дерева, котрі супроводжують людство напротязі усього їхнього життя. “Перше дерево, це дерево життя, що росло посеред раю, друге дерево, це дерево пізнання добра і зла що також росло посеред раю, третє ж дерево, це дерево Хресне, на якому був розп’ятий Христос Господь”.

З другого дерева ми усі скуштували плід через Адама і Єву і тому знаємо гріх і смерть, на третьому ж дереві Ісус пролив Кров свою котра стала протиотрутою від смертоносного вірусу а в кінці з першого дерева споживаємо плоди життя вічного, плоди, у яких є безсмертне блаженство.

Драма Адамовогр вибору зла була переможена через Ісусове Хресне Дерево.

“Наші військові, котрі беруть участь у захисті батьківщини, останнім часом поміщають на техніці знак Хреста і напис ІС ХР НІ КА (Ісус Христос – Переможець) що є наслідуванням вчинку Констянтина Великого, котрий у боротьбі проти ворожих лав мав на своїх стягах поміщений знак Хреста і напис: in hoc signo vinces (під цим знаком переможеш). Константин переміг то і ми переможемо”.

Після Служби Божої відбулась посвята води і святково-пісний обід.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман