TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

У Ланівцях судили чоловіка, який через вікно заліз у будинок і викрав 2000 євро

Опубліковано: 02.12.2021 13:25
У Ланівцях судили чоловіка, який через вікно заліз у будинок і викрав 2000 євро

Три роки з половиною тюрми присудили чоловікові, обвинуваченому у проникненні в чужий будинок та крадіжку звідти 2000 євро.

На злочин він пішов, уже маючи за плечима кілька судимостей. Про це йдеться у вироку Лановецького районного суду від 25 листопада 2021 року, пише ternopolis.te.ua.

Фігурант справи – неодружений, із середньою освітою, тимчасово непрацюючий, раніше судимий, засуджений вироком від 18 грудня  2020 року Кременецького райсуду за ч.3 ст.185 “Крадіжка”, ч.1 ст.357, ч.3 ст.357 КК України “Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження” до покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Як випливає із обвинувального акту, випадок трапився 25 грудня 2018 року на вул. Лановецька у селі Піщатинці. Тоді обвинувачений розбив скло у вікні, проник у будинок та викрав із барсетки, що була в одній із кімнат, 2000 Євро, що на час вчинення злочину становило  63428 гривень.

Такі дії органом досудового слідства були кваліфіковані за ч.3 ст. 185 КК, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням в житло. Надалі обвинувачений пішов на угоду з прокуратурою. Її суд 25 листопада і затвердив. Він визнав чоловіка винуватим у вчиненні вищезгаданого злочину та присудив узгоджене покарання – 3 роки 6 місяців тюрми.

За сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного за вироком Кременецького райсуду від 18 грудня 2020 року, більш суворим за даним вироком, остаточно визначив покарання у виді трьох років шести місяців в’язниці, зарахувавши частково відбуте основне покарання за вироком від 18 грудня 2020 року. Вирок поки що законної сили не набрав.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман