TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

За 1500 доларів хабара підгаєцьку лікарку покарали штрафом у розмірі 42500 гривень

Опубліковано: 26.11.2021 20:09
За 1500 доларів хабара підгаєцьку лікарку покарали штрафом у розмірі 42500 гривень

42500 гривень штрафу отримала лікарка на Підгаєччині, обвинувачена у вимаганні та отриманні 1500 доларів хабаря за медичну довідку про непридатність до служби у війську, – повідомляє Тернополіс.

Про це йдеться  вироку Підгаєцького районного суду від 19 листопада 2021 року. Фігурантка справи – завідувачка, лікарка-терапевтка поліклінічного відділення КНП «Підгаєцька центральна міська лікарня».

Як випливає із обвинувального акту, обвинувачена рішенням Тернопільської РДА як лікар-терапевт була включена до складу Підгаєцької територіальної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проведення медичного огляду призовників в період з 1 вересня по 30 грудня 2021 року.

21 вересня до неї звернувся призовник за роз’ясненням порядку оформлення відстрочки від призову на строкову службу. У подальшому  вона повідомила хлопцеві, що зможе вирішити питання щодо визнання його непридатним за станом здоров’я за умови передачі їй 1200-1500 доларів США.

29 вересня 2021 року лікарка отримала у своєму кабінеті 1500 доларів. Таким чином, вона  вчинила кримінальне правопорушення за ч.2 ст. 369-2 КК України, тобто одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Утім надалі обвинувачена пішла на угоду про визнання винуватості з прокуратурою, яку суд і затвердив 19 листопада. Він визнав фігурантку винною у вчиненні вищезгаданого злочину та присудив узгоджене покарання. Йдеться про 42500 гривень штрафу з позбавленням  права обіймати посади на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності щодо виконання обов’язків пов`язаних із призовом громадян на строкову військову службу строком на три роки.

Вирок наразі законної сили не набрав. Оскаржити його можуть протягом 30 днів з дня проголошення.

Олена РОМАНЮК


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман