TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Пів мільйона на відновлення «серця» міста хочуть отримати в Теребовлі (Відео)

Опубліковано: 13.05.2021 07:16
Пів мільйона на відновлення «серця» міста хочуть отримати в Теребовлі (Відео)

Підтримати проект громади з Тернопільщини у конкурсі на пів мільйона гривень можна, віддавши голос у режимі онлайн. Йдеться про ідею відновлення серця Теребовлі – ратуші, на реалізацію якої ініціатори мають шанс отримати кошти, вигравши у конкурсі «Наша громада». Таким чином хочуть зробити ще один крок на шляху до  зміни даної ОТГ у «Громаду мрії», – пише Терен

Запрацювати оновлена ратуша повинна уже з червня.

– Ми хочемо вдихнути у неї нове життя, розвиваючи туристичну гостинність, креативні індустрії, громадську активність та інформаційний імідж громади, – пише  керівник Туристично-інформаційного центру  в Теребовлі Степан Зелінський. – Із червня відкриємо оглядову вежу на ратуші, над реконструкцією якої місто працювало останні роки. Це перша ратуша в області, де відкриється така можливість. Під час напрацювання нашою командою ідей щодо оформлення на першому поверсі головного visit-ценру для туристів, ми зрозуміли, що хочемо зробити щось значно глибше.

Тож вирішили відкрити туристичну кав’ярню, що має стати не лише рецепцією для замовлення послуг велопрокату, виходу на вежу, різноманітних видів екскурсій, а й можливістю зупинитися, випити кави, скуштувати місцеву випічку, погортати місцевий журнал. Більше того, у кав’ярні навіть посуд та страви нагадуватимуть про історію міста, що буквально дозволить скуштувати місто на смак.

– Формат кав’ярні у такій концепції – чудова нагода скуштувати місто на смак, адже хочемо забрендувати посуд та назви меню, – продовжує Степан Зелінський. – Кожна з них відповідатиме легенді чи постаті, про яку варто знати. Так, задіюючи різні відчуття, Теребовля матиме більше шансів залишитись у серці подорожуючого. Завдяки тому, що на другому поверсі постійно відбуватимуться навчання, зустрічі, тренінги та заняття, усі активні їх учасники-жителі стануть гостями кав’ярні свого міста. Навчити людей любити своє містечко і знати про нього більше, ніж просто назви вулиць – наша локальна мета.

Тож жителів Теребовлянської громади запрошують голосувати, адже втілення проекту залежить від підтримки усієї громади.

Нагадаємо, що конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман