TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Комаровський пояснив, чому у дітей нежить після ГРЗ довго не проходить

Опубліковано: 07.11.2020 12:03
Комаровський пояснив, чому у дітей нежить після ГРЗ довго не проходить

Доктор Комаровський закликав батьків лікувати дітей якомога менше.

Український педіатр Євген Комаровський пояснив, чому у дитини нежить після ГРЗ може залишатися кілька тижнів, а не проходить відразу. При цьому батьки дотримуються рекомендацій лікаря щодо вологості в кімнаті, промивають ніс і прогулюються з дітьми на свіжому повітрі, пише rbc.ua.

Лікар вищої категорії на своєму сайті зазначив, що терміни вироблення противірусних антитіл становлять 4-5 днів, тому при ГРВІ одужання зазвичай настає через 2-3 дні після цього.

Комаровський розповів, що таким чином у “давній народній мудрості” про те, що з лікуванням нежить при ГРЗ проходить за тиждень, а без лікування – через 7 днів, насправді закладені основи імунології.

“З точки зору медичної науки, одужання – це коли дитина може стрибати, скакати, відвідувати дитячі колективи, тобто вона не заразна. З усім тим залишкові явища ГРВІ у вигляді покашлювання та сопель можуть бути дуже довго – і два, і чотири тижні, і навіть довше”, – каже педіатр.

Комаровський наголосив, що строки, протягом яких відновлюються слизові оболонки дитини, дуже залежать від того, в яких умовах вона перебуває.

“Зрозуміло, що в умовах не гуляння, сухої квартири, купи нікому не потрібних ліків дитина може шмигати носом тижнями. Знову-таки якщо дитина не встигла одужати остаточно, а пішла у дитсадок чи школу, де сухо, тепло і з дітьми не гуляють, то це подовжить термін відновлення. А ще дитина могла погуляти, пропотіти, замерзнути й застудитися. Це ще подовжить термін хвороби та збереження залишкових явищ”, – розповів лікар.

Незалежно від того, що батьки будуть робити, організм виробить імунітет і дитина перестане бути заразною через сім днів, запевнив Комаровський і додав, що терміни, протягом яких можуть зберігатися залишкові явища, можуть бути різними.

“Взагалі головне завдання батьків – лікувати дітей якомога менше. Ви повинні розуміти, що і лікарі, і батьки в більшості своїй дають дітям ліки тому, що вони ментально впевнені, що потрібно щось робити. При цьому поїти, зволожувати, провітрювати, не пхати їжу – це лікуванням не вважається. Лікувати по-нашому – це збігати в аптеку за ліками. А ось для того, щоб не пхати в дитину непотрібні ліки, потрібно бути розумним, відповідальним і вчитися”, – резюмував педіатр.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман