TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Названо умову для введення жорсткого карантину в Україні: може бути дуже скоро

Опубліковано: 20.10.2020 11:25
Названо умову для введення жорсткого карантину в Україні: може бути дуже скоро

В Офісі Президента повідомили, що жорсткий карантин введуть при високому рівні захворюваності.

19 жовтня в пресслужбі Офісу Президента опублікували інформацію, що в Україні введуть жорсткий карантин, коли кількість нових випадків зараження коронавірусів досягне 9,5 тисячі на добу. Коли зможуть ввести карантин – читайте в матеріалі rbc.ua.

Заяву про те за яких умов в Україні знову будуть посилені карантинні правила Володимир Зеленський зробив під час зустрічі з представниками релігійних організацій. Які саме обмеження будуть набрати чинності за цієї умови, однак, глава держави не уточнив.

“Якщо у нас буде понад дев’ять з половиною тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені вводити жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім”, – заявив Зеленський.

Коли посилять карантин?

У коментарі РБК-Україна в Міністерстві охорони здоров’я заявили, що в Україні в гіршому випадку можуть реєструвати до 35 тисяч випадків зараження на коронавірус і грип вже до кінця жовтня. Про це розповів виконуючий обов’язки директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін. На його думку, більш реалістичним сценарієм є близько 20 тисяч випадків зараження в день.

“Зараз дуже важко робити якісь точні прогнози, але прогнози стосовно добової кількості 20 тисяч цілком реальні. Тому що ми вже зараз бачимо гострі респіраторні захворювання, інфекції. Цілком ймовірно, що якщо ті тренди, які зараз реєструються, будуть продовжуватися, то цифра у 20 тисяч цілком реальна”, – додав Кузін.

За його словами, при поточному сценарії такі цифри можливі через 3-4 тижні.

Раніше Київська школа економіки представила прогноз, згідно з яким в листопаді кількість заражених на коронавірус може досягти 10 тисяч нових випадків за добу. При цьому жертвами ускладнень в результаті зараження коронавірусів можуть стати 20 тисяч українців.

Названо умову для введення жорсткого карантину в Україні: може бути дуже скоро

До кінця жовтня, коли за прогнозами очікуються більш масові спалахи зараження COVID-19, залишилося півтора тижня. Якщо за цей час ситуація з дотриманням карантинних заходів не зміниться, в Україні введуть жорсткий карантин.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман