TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Гусятинщині «Довіра» представила своїх кандидатів до місцевих рад

Опубліковано: 17.10.2020 20:18
На Гусятинщині «Довіра» представила своїх кандидатів до місцевих рад
У смт. Гусятин відбулися зібрання Тернопільської обласної організації політичної партії «Довіра».
Під час зборів було представлено кандидата на посаду Гусятинського селищного голови Степана Карпо, кандидата в депутати Чортківської районної ради Олену Махобей, кандидатів в депутати Тернопільської обласної ради Костянтина Зеленського і Ігоря Гайдука.
У команді «Довіри» зібралися люди, які не просто йдуть у політику з бажанням щось змінити, а мають і досвід, і практику, і знання. Саме такі люди зможуть підняти на новий рівень розвитку Гусятинщину й Тернопільщину загалом, каже кандидат в депутати Тернопільської обласної ради від партії «Довіра» Ігор Гайдук.

– Насамперед необхідно повністю завершити процес децентралізації, 25 жовтня він якраз і завершується. Разом з коштами, які  передаються, на органи місцевого самоврядування також лягає велика відповідальність. При реформі адміністрацій облрада отримає більше повноважень і функцій. Для цього потрібно мати практику, знання, аби пройти процес децентралізації, розвивати Тернопільщину, зокрема Гусятинщину, –  зазначає Ігор Гайдук. – Я добре знаю лідера «Довіри» Миколу Володимировича Люшняка. Це людина, яка відповідає за свої слова, професіонал найвищого рівня. Саме з такими людьми треба йти і розбудовувати область та державу.

На посаду голови Гусятинської ОТГ «Довіра» висуває Карпо Степана; Копичинецької ОТГ – Лосика Павла; Гримайлівської ОТГ – Сідляра Миколу; на міського голову Хоросткова – Гладуна Степана.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман