TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Гроші просто зникають з карт: розкрита нова схема шахраїв

Опубліковано: 19.09.2020 15:29
Гроші просто зникають з карт: розкрита нова схема шахраїв

Аферисти навчилися красти кошти з банківського рахунку за допомогою мобільних додатків.

Шахраї придумали новий спосіб, як спустошити банківські рахунки українців. Вони використовують для цього додатки на смартфонах і від нової афери постраждали вже сотні користувачів, пише Ровесник.

Практично у кожного українця зараз є смартфон, на який викачуються різні додатки. У кожному з них є реєстрація та згода на використання. Саме цією лазівкою і навчилися користуватися шахраї.

Як розповів ведучий Максим Несмеянов, гроші з картки можуть зникнути в будь-який момент і з’ясувати швидко, як це сталося, вдається не відразу.

“452 гривні перевели в готівку. Це було 20 серпня о 16:44, у мене зняли різко 452 гривні. У графі витрат – купівля з категорії “Інше”. Я думаю: “Що за покупку я зробив, якщо дружина ось поруч?”, – повідомив Несмеянов.

З’ясувалося, що гроші з рахунку зняв невідомий сайт, на який ведучий нібито підписався. Насправді Максим Несмеянов ні на що не підписувався. Він зробив запит про повернення коштів і отримав відповідь: “На жаль, повернути кошти ми не можемо, адже вам було надіслано повідомлено про те, що через сім днів після реєстрації та користування нашими послугами, буде списана оплата за місяць”.

Експерти з безпеки попереджають, що такі схеми шахраїв зараз стають дуже популярними. У зоні ризику опиняються ті користувачі, які прив’язують банківську картку до інтернет-додатків.

“Ви можете завантажити будь-який додаток, а воно виявиться вірусним. Таким, який саме зчитує інформацію з ваших банківських карт, додатків інтернет-банкінгу. І коли ваші паролі всі завантажилися, ви підтвердили права на використання, адже права, які запитують програми, за великим рахунком не читає ніхто”, – пояснив експерт з безпеки Руслан Болгов.

Перед тим, як завантажити додаток на смартфон, перевірте наскільки він безпечний. І не прив’язуйте до нього відразу банківську карту. Читайте уважно права, які від вас вимагають програми при реєстрації.

“Якщо ваш ліхтарик вимагає права від вашої записної книжки, від ваших паролів, то навіщо такий ліхтарик потрібен?” – зазначив експерт.

Якщо неприємність сталася, то відразу потрібно звернутися в банк і написати заяву про шахрайство. Якщо все зробити оперативно, то є шанс повернути кошти.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман