TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Підвищення мінімальної зарплати в Україні: чому це не вигідно

Опубліковано: 15.08.2020 13:21
Підвищення мінімальної зарплати в Україні: чому це не вигідно

З підвищенням мінімальної зарплати зростуть і виплати, які обчислюються від неї.

З 1 вересня 2020 року мінімальна зарплата в Україні може зрости на 277 гривень – до п’яти тисяч в місяць. Експерти радять не радіти заздалегідь подібним нововведенням, адже вони тягнуть за собою не тільки позитивні моменти. Про це інформує ТСН.

Мінімальна зарплата буде рости не тільки в перший місяць осені. Вже з 1 січня 2021 року мінімальна оплата праці може зрости до 6 тисяч гривень на місяць, що не може не порадувати, пише rbc.ua.

Жити на “мінімалку” зараз в Україні важко. Багато хто шукає варіанти додаткового заробітку. Але вже з 1 вересня можна буде отримувати 5 тисяч грн, а з 2021 – 6 тисяч.

У економістів ставлення до президентської ініціативи різне. Наприклад, директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський запевняє, що з підвищенням мінімальної зарплати зростуть й виплати, які обчислюються від неї – судові збори, податки на нерухомість, ставка єдиного податку для малого бізнесу.

“При падаючій економіці мінімальну зарплату не збільшують. При тому, що рівень інфляції за цей рік у нас становить до 5%. Іншими словами, обґрунтованих підстав, щоб так різко, на 20% підвищувати мінімальну зарплату, немає”, – пояснює фахівець.

А ось глава Ради НБУ Богдан Данилішин вважає навпаки. “Ризиків в цьому випадку я не бачу. Навіть якщо говорити з 2014 року, коли у нас мінімальна зарплата зросла майже в 4 рази, інфляція зросла тільки в 2,7 рази”, – проінформував він.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман