TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Можуть забрати субсидії і пенсії: у Кабміні зробили резонансну заяву. Тотальні перевірки

Опубліковано: 10.08.2020 16:53
Можуть забрати субсидії і пенсії: у Кабміні зробили резонансну заяву. Тотальні перевірки

У Міністерстві соціальної політики України вважають, що перевірка державних виплат є необхідним заходом, яка допоможе ефективніше допомагати найменш захищеним верствам населення.

Про це повідомила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна в інтерв’ю виданню “Вголос”.

Найближчим часом в Україні буде проведена перевірка пенсійних виплат. Держава готова підтримувати тих, хто дійсно цього потребує, включаючи малозабезпечені сім’ї. Саме з цією метою було прийнято закон про верифікації соціальних виплат, пише Бізнес Компаньйон.

“У 2019 ми здійснили окрему перевірку правильності надання одного виду державної соціальної допомоги – підтримки малозабезпечених сімей. Виявили, що за цим видом соціальної допомоги були факти неправомірного отримання на загальну суму майже трьох з половиною мільйонів гривень. Половину з цих коштів вдалося повернути до державного бюджету. Найбільше порушень пов’язано з неповним декларуванням нерухомості, приховуванням зайнятості і доходів, придбанням автомобілів і іншим “, – пояснила Марина Лазебна.

Глава Мінсоцполітики розповіла, яким чином здійснюється перевірка державних виплат. За її словами, виявити факти неправомірного отримання держдопомоги нескладно, і тепер цим будуть постійно займатися представники відомства.

“В даний час в питанні перевірки одержувачів допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій ми перейшли на ризик-орієнтований підхід. Тобто, перевіряти будемо тільки тих одержувачів, які мають ознаки високого рівня ризику здійснення порушень. У липні цього місяця нами була збільшена сума допомоги сім’ям, в яких є діти, на п’ятнадцять-двадцять відсотків. Держава, як і раніше готова надати допомогу, але важливо розуміти, отримають ці гроші дійсно ті люди, які їх потребують “, – резюмувала Марина Лазебна.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман