TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Долар може бути і по 50: економіст зробив шокуючий прогноз

Опубліковано: 04.08.2020 18:03
Долар може бути і по 50: економіст зробив шокуючий прогноз

Різке подорожчання долара по відношенню до гривні найближчим часом малоймовірне, проте навіть на тлі можливих прогнозів про кардинальну зміну курсу від 30 і навіть до 50-ти українці не зможуть почати масовий обмін національної валюти на американську. Таку думку висловив економіст Віктор Скаршевський в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Експерт також пояснив, чому в Україні громадяни не стануть масово скуповувати валюту. Зокрема, на це прямо впливає можливості людей, їх добробут і грошові запаси, які внаслідок кризи через коронавірус помітно знизилися, пише Ровесник.

“Наразі причин для різкої девальвації гривні немає. І це також відбито в прогнозі Мінекономіки. До речі, якщо ще у квітні уряд розраховував середньорічний курс долара на 2020 рік в середньому 29 гривень, то зараз вже в оновленому прогнозі 27 гривень за долар. Тобто переглянули у бік зміцнення. І далі в наступному році середній курс прогнозується 29.10 грн/дол, через рік 29.30 грн/дол і так далі. Я вважаю, що це більш-менш реально”, – заявив Скаршевський.

Водночас він визнає, що в Україні можуть прогнозувати різку зміну курсу валют: 1 долар по 40 гривень чи навіть по 50 гривень. “Але люди цієї паніці не піддадуться, особливо коли змінився глава НБУ, з однієї простої причини – від бідності. У людей немає вільної гривні, щоб бігти в обмінники та купувати долари”, – упевнений експерт.

Також він додав, що картина швидше за все буде зворотня: люди будуть шикуватися в черги до обмінників, щоб здавати долари, оскільки в результаті кризи багато людей втратили роботу. “Те, що в останні тижні сталася деяка девальвація – це передусім були спекулятивні очікування на ринку. Зараз поступово гривня знову почала зміцнюватися”, – заявив Скаршевський.

Економіст назвав безробіття в Україні проблемою номер один, і вона залишиться в найближчі кілька років. Він додав, що у 2021-му, як прогнозують в уряді, в нашій країні буде близько 9% безробітних.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман