TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

У Мінсоцполітики розкрили, як і коли в Україні зростуть пенсії

Опубліковано: 31.07.2020 17:03
У Мінсоцполітики розкрили, як і коли в Україні зростуть пенсії

У Мінсоцполітики України анонсували наступне підвищення пенсій.

Розмір середньої пенсії в Україні з початку 2020-го зріс майже на 400 грн і склав 3400 грн, а для громадян старше 80 років – 4100 грн. У Мінсоцполітики розповіли про комплексну програму уряду підвищення пенсій і анонсували збільшення виплат до кінця цього року, пише rbc.ua.

У міністерстві пояснили, що зусилля були спрямовані в першу чергу на незаможних, і вдалося для більш як 2 мільйони громадян підвищити пенсії за поріг 2000 грн. Про це розповіла міністр соціальної політики України Марина Лазебна, передає “Вголос”.

“Ми розуміємо, що цього недостатньо, але це перші кроки”, – запевнила чиновник.

Вона розповіла, що 1,5 млн пенсіонерів старше 80 років отримали щомісячне підвищення до пенсії в середньому розмірі 500 грн; 10,6 млн пенсіонерів і одержувачів соціальних допомог, розмір пенсій і виплат яких не перевищував 5000 грн, отримали одноразову грошову допомогу в розмірі 1000 грн; для 8,4 млн у травні були проіндексовані пенсії.

“Що буде ще в цьому році? Якщо буде підвищена мінімальна заробітна плата, то зросте і мінімальна гарантія для осіб 65 років і старше, якщо у жінки є стаж 30 років, а у чоловіка – 35 років. Мінімальна пенсійна виплата у цих людей становитиме 2 тисячі гривень”, – обіцяє Лазебна.

Друге підвищення намічається на грудень 2020 року, і пов’язане з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

“Тоді мінімальна пенсія складе 1769 гривень. Надбавки, підвищення за понаднормовий стаж – все, що прив’язано до прожиткового мінімуму, все також буде перераховано”, – розповіла міністр.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман