TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

На Монастирищині далі досліджують небезпечну воду з підтоплених криниць

Опубліковано: 15.07.2020 15:03
На Монастирищині далі досліджують небезпечну воду з підтоплених криниць
У Монастириському районі спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують відбір проб питної води з підтоплених криниць для проведення лабораторних досліджень. 13-го липня відібрали 20 таких проб у смт. Коропець, пише ternopoliany.te.ua.

 Щодо результатів досліджень води, яку 9-го липня відібрали з індивідуальних криниць у селах Вістря та Бобрівники, то, згідно з результатами лабораторного дослідження Тернопільської регіональної  державної лабораторії Держпродспоживслужби  України з 31 відібраної проби :

17 – не відповідають вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною», в тому числі 6 за мікробіологічними (загальні колі форми, e.coli)

11 – за фізико-хімічними (нітрати, нітрити)  та паразитологічними показниками.

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» №4004 – ХІІ від 24.02.1994р., ДСанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людиною» використання води, яка не відповідає санітарним вимогам, для питних потреб забороняється.

Головам сільських рад направили приписи про те, що для забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою необхідно вжити заходів щодо виявлення та усунення причин забруднення питної води у криницях, провести ревізію та технічний огляд джерел водопостачання, водопровідних джерел та споруд, організувати їх захист від поверхневих та дощових вод.

Також необхідно провести додаткове очищення та знезараження питної води з визначенням її безпечності та якості у повторно відібраних пробах.

IMG 69f7460fac4755f21bba20f25276ed90 V


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман