TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Українцям розповіли, чи підуть діти до школи 1 вересня

Опубліковано: 08.07.2020 16:03
Українцям розповіли, чи підуть діти до школи 1 вересня

Прем’єр України розповів, чи підуть вчитися школярі восени.

Багатьох батьків хвилює питання, чи підуть діти до школи 1 вересня і чи не перейдуть вони на дистанційне навчання у зв’язку з пандемією коронавірусу. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що якщо ситуація з COVID-19 не погіршиться, то діти підуть до школи, як зазвичай, пише Ровесник.

“Можливість дистанційної освіти ми передбачаємо і працюємо над цим. Нам потрібно, щоб при загостренні епідемії діти могли навчатися дистанційно. Але це тільки опція. Ніхто не скасовує і не збирається скасовувати класичний освітній процес”, — сказав глава Кабміну на виступі у Верховній Раді.

Прем’єр уточнив, що заняття розпочнуться 1 вересня, але навчальний процес буде проходити лише за дотримання масочного режиму, дистанції і дезінфекції приміщень.

“При помірному розвитку епідемії навчальний процес розпочнеться за класикою, але з захистом дітей і вчителів. Три прості речі: масковий режим, дистанція, дезінфекція. Міносвіти працює над цим”, — додав прем’єр.

Відзначимо, що останнім часом в мережі з’явилося багато інформації про те, що 1 вересня діти не підуть до школи, а будуть вчитися дистанційно. Багатьох батьків це схвилювало і вони навіть почали підписувати петицію про незгоду з методом дистанційного навчання.

Також в Раді повідомили, що Україна не готова до дистанційного навчання в умовах пандемії коронавірусу. До цього українські навчальні заклади не готові технологічно.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман