TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Карантин, підвищення виплат і нові ціни на газ: що чекає Україну з 1 липня

Опубліковано: 02.07.2020 20:08
Карантин, підвищення виплат і нові ціни на газ: що чекає Україну з 1 липня

В Україні з 1 липня піднімуть штрафи і виплати, а також зміняться ціни на газ.

В Україні продовжили карантин до 31 липня, але його зробили адаптивним. Це означає, що частина обмежень буде знята й українці зможуть подорожувати, відвідувати кінотеатри та навіть планувати поїздки за кордон. Що ще зміниться в Україні з 1 липня – в матеріалі Styler.

Карантин в Україні

Частину карантинних обмежень планували зняти вже з початку липня, але через те, що кількість хворих знову почала зростати, то скасування карантинних заходів знову під питанням, пише Ровесник.

Транспорт у більшості областей запустили. Це стосується міських маршрутів, приміських, а також міжобласних. Залізничний транспорт також вже запущений практично у всіх областях.

Відвідування навчальних закладів групами понад 10 осіб, масові заходи, робота дитячих таборів – залишаються під забороною. Також в громадських місцях обов’язковий масковий режим та соціальна дистанція.

Виплати в Україні

З 1 липня відбудеться підвищення мінімального прожиткового мінімуму на 91 гривню (до 2197 гривень в місяць на одну людину, для тих, хто втратили працездатність – 1712 гривень). Отже, піднімуться й інші мінімальні виплати в різних категоріях. Допомога на дітей до 6 років збільшиться до 1859 гривень, на дітей від 6 до 18 років -2318 гривень. Розмір мінімальної зарплати – 4723 гривні.

Мінімальна пенсія – 1712 гривень.

Нові штрафи за порушення ПДР

З 1 липня в Україні піднімуть штрафи за керування автомобілем у нетверезому стані. Такі порушення тепер будуть кримінальними, а не адміністративними та для водіїв додасться ще кілька пунктів.

  • Керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або під дією препаратів, що знижують швидкість реакції.
  • Передача керування транспортним засобом в нетверезому вигляді.
  • Відмова водія від проходження медичного огляду на стан сп’яніння або вживання наркотиків.

Покарання за такі правопорушення передбачає штрафи від 17 тисяч гривень або громадські роботи. Повторне порушення – штраф у розмірі 51 тисяча гривень та позбавлення прав на керування транспортними засобами на строк від 2 до 3 років.

Ціна на газ в Україні

З 1 липня в Україні опуститься ціна на газ для населення – з 2,94 до 2,78 гривні за один куб. А ось транспортування подорожчає і ціна для кожної області буде різна.

Платіжок за газ буде дві: одна за газ, друга – за транспортування.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман