TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Боржникам за комуналку заборонять водити машину і виїжджати за кордон

Опубліковано: 02.07.2020 16:03
Боржникам за комуналку заборонять водити машину і виїжджати за кордон

Борги за комуналку можуть стати причиною обмеження свобод і прав українців. Споживачам готують драконівський закон, який змусить їх якомога швидше розрахуватися з комунальними боргами.

Йдеться про законопроект № 3613 “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг”. Він був внесений на розгляд парламенту трьома “слугами”. Основна мета цього закону – погашення заборгованості побутових споживачів по житлово-комунальним послугам, пише Ровесник.

Цей законопроект передбачає введення штрафів для комунальних боржників, а також деяке обмеження їх свобод. Зокрема – обмеження на право водіння автомобіля, тимчасову заборону на право користування вогнепальною зброєю і полювання, а також заборона на виїзд за кордон.

Крім того, цей законопроект передбачає обов’язкову реструктуризацію комунальної заборгованості та її ритмічну виплату протягом певного періоду часу. Максимальний період виплат становить 60 місяців, тобто п’ять років. Відмовитися від неї боржник не може.

При цьому, якщо він уклав договір і регулярно виплачує борги, за ним зберігається право на субсидію. Такі договори по реструктуризації будуть нав’язувати всім комунальним споживачам, які матимуть заборгованість по комуналці за станом на 1 жовтня нинішнього року. Правда, сума заборгованості, від якої будуть “танцювати”, не зазначається.

При цьому кожного боржника обіцяють оштрафувати. Градація штрафів буде залежати від сумарної заборгованості. Якщо вона перевищує річну вартість комунальних послуг, то штраф становитиме 20% від суми боргу. Якщо сума боргу перевищить дворічну вартість, доведеться розщедритися на 30% -вий штраф. Якщо набереться борг більш ніж за три роки – тоді штраф становитиме половину цього боргу.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман