TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Як підвищити рівень щастя: вчені назвали найважливішу звичку

Опубліковано: 03.06.2020 14:40
Як підвищити рівень щастя: вчені назвали найважливішу звичку

Фахівці розповіли, як стати щасливою людиною і позбутися від психологічних проблем.

Вчені з Нідерландів стверджують, що стати щасливим насправді не так вже і складно. Вони провели масштабне дослідження і з’ясували, яка саме звичка допомагає людям бути щасливими та підтримувати в нормі психічний і емоційний стан, пише Ровесник.

Експеримент вчених тривав протягом шести тижнів і в ньому брали участь понад 200 добровольців. Всіх респондентів група фахівців навчала важливим якостям – радіти простим і звичайним речам, фокусуватися на позитивних емоціях і виховувати в собі почуття вдячності.

Як пояснили експерти у висновках свого експерименту, які були опубліковані на сайті Techexplorist, почуття вдячності робить людей щасливішими, а життя більш насиченим Крім того, такі люди набагато рідше страждають від психологічних і емоційних проблем.

Вчені стверджують, що не варто ігнорувати негатив, з яким доводиться стикатися практично щодня. Його потрібно правильно приймати та працювати над ним. І саме подяка за прості речі, за людей, які опиняються поруч, за всі блага, які даються в житті, робить людей радісними та щасливими. І такі звички роблять людей набагато стійкіше психологічно.

“Подяка означає зосередженість на тому, що є хорошого в нашому житті. Це включає в себе можливість отримати задоволення від простих речей, усвідомлення достатку і можливість оцінити те, що інші люди роблять для нас. Тренування подяки – це не хитрість, щоб швидко стати щасливим. Це розвиває нове ставлення до життя. Життя людей стає більш гнучким”, – пояснили вчені.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман