TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Три хибних думки про наші стосунки з Богом

Опубліковано: 03.06.2020 14:43
Три хибних думки про наші стосунки з Богом

Ми схильні створювати міфи, вірити в них і керуватися цими переконаннями. Наші стосунки з Богом, наша віра надзвичайно переплетені з різними легендами. Бо так цікавіше жити, легше пояснити щось чи навіть знайти оправдання своїх вчинків. Але…

Одні гріхи гірші від інших

Це переконання заполоняє нашу церковну культуру. Проблема в тому, що вона ділить всіх людей на два типи. Ті, які не вчинили „поганих“ гріхів. Вони уникнули гіршого, тому схильні засуджувати тих, кому цього не вдалося зробити. Та інші, які вчинили „погані“ гріхи. Вони усвідомлюють, що вчинили зле, пише Ровесник.

Так, деякі гріхи несуть за собою значно серйозніші наслідки. Та гріх — є гріхом. Тільки різної важкості. Тож думка про те, що хтось згрішив більше, а ви — менше не робить вас крутішими від інших. Про це вже сказано в Римлян 3:23:

„Всі бо згрішили й позбавлені слави Божої“.

Тож не варто робити рейтинги гріховності. Ісус помер за всіх нас.

Бог не очікує багато від мене.

Ви — праві. Бог очікує від вас тільки того, щоб Ви зробили те, що зробив Він. Зачекайте… Бог послав Свого Сина на хрест на смерть. За мене? Неймовірно. Тож чомудумаєте, що Бог не очікує від вас більшого? Бог просить віддати наші життя Йому:

„Тож благаю вас, брати, на милість Божу, віддати тіла ваші як жертву живу, святу, приємну Богові: богослужбу від вас розумну. І не вподібнюйтеся до цього світу, але перемінюйтесь обновленням вашого розуму, щоб ви переконувалися, що то є воля Божа, що добре, що вгодне, що досконале“ (Римлян 12: 1-2).

Бог просить нас вбити свої егоїстичні бажання. Всі, без винятку. Він просить занадто багато? Вирішувати — вам.

Богові не подобаються сумніви і гнів

Це було б прекрасною ідеєю, якби не велика частина Псалмів. Послухайте, Бог — всемогутній. Його любов до вас настільки велика, що Він послав Свого Сина, щоб дати нам життя. Думаю, що Бог може впоратися з деякими нашими сумнівами і гнівом. Він знає, що наше життя — складне. Він знає, що ми — обмежені.

Якщо ви читаєте це і у вас є сумніви, ласкаво просимо в клуб тих, хто сумнівається. Я займу вам місце. Іноді мене мучать питання про те, як Бог може бути одночасно скрізь, про три особи одного Бога, про вічність… Сумніви — це спосіб наближатися до Бога, а не тікати від Нього.

Бог любить нас із однієї причини … і Його любов дуже сильна. Кожен із нас — дитя Боже.

Якщо ви натворили дурниць в житті, славте Бога. Його любов до вас не змінилася. Коли ви відмінно з чимось впоралися, славте Бога. Його любов до вас не змінилася.

Підготувала Наталія ПАВЛИШИН


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман