TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Скільки заплатять за газ жителі Тернопільщини у травні?

Опубліковано: 02.06.2020 11:37
Скільки заплатять за газ жителі Тернопільщини у травні?

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України 24.01.2020 №17), та іншими нормативно-правовими актами, ТОВ «Тернопільоблгаз» встановлена ціна на газ для потреб побутових споживачів (населення) та релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності), об’єкти газоспоживання яких розташовуються у межах території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «Тернопільгаз».

ТОВ «Тернопільоблгаз» встановлено ціну з 01 травня  2020 року по 31 травня 2020 року (включно), яка становить 2948 грн. 12 коп. за 1000 м³ (з урахуванням ПДВ, тарифу на транспортування ТОВ «Оператор ГТС України», торговельної надбавки постачальника природного газу), пише Бізнес Компаньйон.

Ціну природного газу вказано без урахування тарифу на послуги розподілу природного газу для ПрАТ «Тернопільгаз», який буде оплачуватися згідно з окремою квитанцією, наданою газорозподільним підприємством у відповідності до Постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3040 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПРАТ «Тернопільгаз».

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті товариства за адресою  http://teroblgaz.com.ua


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман