TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Дистанційне навчання і температурний скринінг: як діти будуть вчитися в наступному році

Опубліковано: 02.06.2020 10:25
Дистанційне навчання і температурний скринінг: як діти будуть вчитися в наступному році

Школярів можуть перевести на часткове дистанційне навчання.

Карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу вніс корективи в життя практично всього світу. Україна не стала винятком і величезним викликом для жителів країни стало те, що діти вирушили на дистанційне навчання і до кінця навчального року вони так і не повернулися за парти, пише rbc.ua.

Не виключено, що і наступний навчальний рік для дітей може початися незвично і багато нових способів навчання дітей стануть цілком постійними. Як розповіла народний депутат від “Слуги народу”, член комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, будуть розроблені протоколи дії на різні випадки епідеміологічної ситуації в Україні.

“Прогнози є різні, оскільки ніхто з нас не може спрогнозувати, яка епідеміологічна ситуація буде в Україні з 1 вересня. Ми всі повинні розуміти одне, що коронавірус на 100% не зникне з України, як і зі всієї земної кулі. Ми повинні бути готові до цього. Міністерство вже розробляє протоколи”, – розповіла Гришина в коментарі для OBOZREVATEL.

Вона додала, що в школах будуть дотримуватися всіх правил безпеки незалежно від епідеміологічної ситуації.

“Буде застосовуватися до всіх температурний скринінг, будуть постійно провітрювати приміщення, дотримуватися соціальної дистанції між школярами. Особливо це буде викликом для великих міст, де переповнені класи. Можливо, буде введено позмінне навчання, можливо будуть визначені деякі предмети, які будуть вивчатися дистанційно”, – додала народний депутат.

Вона зазначила, що кожна школа буде вправі запроваджувати необхідні заходи та приймати рішення про зміни самостійно. І якщо не буде сильного спалаху захворювання восени, то говорити про дистанційну освіту не стануть.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман