TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Скільки коштує родині перший рік життя дитини (інфографіка)

Опубліковано: 01.06.2020 15:59
Скільки коштує родині перший рік життя дитини (інфографіка)

Поява новонародженого розширює статтю сімейних витрат, пише Ровесник.

Крім регулярних витрат на харчування, одяг, підгузники не уникнути великих покупок — дитяче ліжечко, пеленальний столик, візок та ін.

Підсумовуючи всі покупки, пов’язані з вагітністю і першим роком життя дитини, можна сказати, що витрати на базовий набір складають 84 000 гривень, а на розширений — 138 300 гривень.

Про це повідомляють аналітики Picodi.com.

Під час вагітності майбутній мамі потрібно додати в свій гардероб або спеціальний одяг з еластичними вставками, або просто речі більшого розміру. Базовий набір такого одягу може коштувати 14800 грн. Розширений набір – 28100 грн.

Сумка в пологовий будинок типу “стандарт” з усім необхідним для мами і дитини на час перебування в пологовому будинку обійдеться в 1100 гривень, а “Преміум” — в 1600 гривень. Такі сумки можна сформувати самостійно, зібрати на замовлення або купити готові.

Оснащення будинку до появи нового члена сім’ї вимагатиме відчутних витрат – 14800 або 28100 грн.

Транспорт для немовляти: візок 2в1 і автокрісло можуть коштувати 16000 грн. Якщо у вас особливі вимоги до візка і ви хотіли б додати до засобів пересування слінг і ергорюкзак, то вартість зростає до 28200 грн.

Річний запас косметики, побутової хімії та підгузників, залежно від вибору та фінансових можливостей, коштуватиме 12500 або 27500 грн.

Витрати на харчування за шість місяців становлять 20-25% від усієї суми витрат: в 22600 і 27200 грн обійдеться дитяче харчування загальнодоступного і преміум сегментів. Одяг – 11400 грн.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні передбачено отримання грошової допомоги при народженні дитини. У 2020 році розмір допомоги становить 41280 гривень, і вона виплачується поступово, поки дитині не виповниться 3 роки.
  • За перший рік батьки отримають 20 640 грн – ця сума покриває четверту частину витрат на базовий набір.
  • Батькам покладається одноразова натуральна допомога «пакет малюка» – набір необхідних новонародженому на перший час речей вартістю 5000 гривень.
  • Оформити допомогу при народженні дитини в умовах карантину можна онлайн, використовуючи електронний цифровий підпис.

Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман