TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Шкіра розповість про все: хвороби, які видно по обличчю

Опубліковано: 31.05.2020 22:57
Шкіра розповість про все: хвороби, які видно по обличчю

Фахівці назвали симптоми хвороб, які проявляються на обличчі.

Деякі захворювання далеко не відразу проявляються стандартними симптомами та людина може довгий час навіть не підозрювати, що хвора. Також далеко не на всі симптоми люди звертають увагу, оскільки не вважають, що вони пов’язані із серйозними захворюваннями, пише rbc.ua.

Фахівці розповіли, як по обличчю можна визначити, чи є в людини якісь проблеми зі здоров’ям. Важливо звертати увагу не тільки на колір шкіри, але і на її стан. Про це пише видання “Країна здоров’я“.

Синювата блідість обличчя вказує на анемію або легеневу патологію. А восковий відтінок може свідчити про туберкульоз. Регулярна поява прищів на лобі та щоках говорять про проблеми з кишківником. Висипання на скронях з’являються при проблемах з жовчним міхуром, а на підборідді – говорять про те, що варто звернутися до ендокринолога або гінеколога.

Зморшки також можуть багато чого розповісти. Передчасна млявість шкіри сигналізує про хвороби, пов’язаних з обміном речовин і шлунково-кишковим трактом.

Яскраво-виражені носо-губні зморшки говорять про проблеми з товстим кишківником. Дрібні зморшки між бровами, особливо в поєднанні з темними колами під очима, сигналізують про проблеми з печінкою. А ось одутлість обличчя – симптом серйозних проблем з серцем.

Очі. Червоні прожилки в склерах – нервове перенапруження, жовтий відтінок – хвороби печінки. Якщо область навколо очей стає блідо-рожевою, то потрібно перевірити сечовий міхур і передміхурову залозу.

Надлишок солі проявляється в білих колах навколо райдужки. Якщо кільце виділяється сильно, то це вказує на артрити та пошкодження суглобів. Коричневі цятки говорять про те, що кишківник не засвоює залізо. Мішки, темні кола під очима можуть сигналізувати про хвороби нирок або сечового міхура.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман