TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Яким буде курс долара наступного тижня: експерти здивували прогнозом

Опубліковано: 30.05.2020 16:49
Яким буде курс долара наступного тижня: експерти здивували прогнозом

Експерти дали неоднозначний прогноз.

Курс долара в Україні 2020 буде залишатися стабільним протягом деякого часу, незважаючи на те, що країна поступово виходить з карантину. До того ж, бізнесу, в тому числі імпортерам товарів, потрібна валюта для їх закупівлі.

Експерти очікували більшої активності з боку українських імпортерів. Про це заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, пише rbc.ua.

Фахівець відзначив, як тільки почався вихід України з карантину – попит на валюту почав збільшуватися з боку імпортерів, які відновлюють свої бізнес-проекти. “Я сподівався, що це розгорне тренд у бік стабільного подорожчання долара, але, як бачимо, такого поки що не сталося. Образно кажучи, курс “засидівся на старті”, – зазначив Охріменко.

Курс коливається в залежності від попиту і пропозиції і минулого тижня валюта в обмінниках була. Однак охочих здати або купити її практично не спостерігалося і тому поки нічого принципово нового на ринку не сталося.

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин прогнозує, що наступного тижня у долара буде можливість зміцнити свої позиції. Експерти, як і раніше рекомендують купувати готівкову валюту, поки що для цього є всі необхідні умови. Восени долар буде коштувати дорожче, ніж зараз, і цим можна скористатися.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман