TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Що буде з ціною на газ: експерти дали невтішний прогноз

Опубліковано: 30.05.2020 16:47
Що буде з ціною на газ: експерти дали невтішний прогноз

Поки що ситуація залишається стабільною.

Ціна на газ в Україні 2020 знизилася і така тенденція буде спостерігатися протягом найближчих двох місяців. Однак є ймовірність, що з часом ціни підуть вгору, пише rbc.ua.

Експерт з енергетичних питань Іван Надеін зазначив, що на сьогоднішній день формування ціни на газ підпорядковується виключно ринковим, а не адміністративним факторам. Про це інформує видання Оbozrevatel.

За його словами, з істотним зниженням попиту на газ через пандемію COVID-19 пов’язано і зниження ціни кубометра газу в Україні з 4600 гривень у січні до 2275 в травні.

На ціноутворення в подальшому буде впливати ряд факторів. Перший полягає в тому, що промисловість поступово виходить з карантину і відновлює діяльність. Це спричинить збільшення попиту на газ, а отже – підвищення його ціни.

Другий фактор – сезон, оскільки літній період через відсутність опалювального сезону тягне за собою здешевлення газу. Різкого стрибку, за прогнозом Надєїн, не буде. Проте, ціна все одно буде поступово зростати і коливатися на загальних ринках.

Також експерт повідомляє, що ближче до початку опалювального сезону ціна на газ повернеться до рівня, зафіксованого на початку 2020 року. “Але навіть ті ціни – 4600-4800 гривень – були безпрецедентно низькими за останні 4-5 років”, – прокоментував фахівець.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман