TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Пенсія для жінок в 55 років: Рада прийняла остаточне рішення

Опубліковано: 26.05.2020 13:31
Пенсія для жінок в 55 років: Рада прийняла остаточне рішення

Верховна Рада України провалила голосування за законопроєкт про вихід жінок на пенсію після 55 років за умови наявності 30-річного стажу. Відповідне голосування в українському парламенті відбулось 20 травня. Так, Рада відхилила законопроєкт про пенсійний вік жінок, який пропонував дозволити до 2022 року українкам виходити на пенсію у віці 55 років за умови наявності 30 років стажу, а також за умови попереднього звільнення з роботи, пише Бізнес Компаньйон.

В сесійній залі українського парламенту законопроєкт підтримали 264 народних депутата.

У Раді відбулось голосування за проєкт закону №0972 “Про внесення змін до закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” про вдосконалення пенсійного забезпечення”. Слід зазначити, що даний документ пропонувалося ветувати ще в 2015 році.

Законопроєкт депутатам рекомендував відхилити Комітет парламенту з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів ще восени 2019 року.

Слід зазначити, що нещодавно глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова назвала підвищення пенсійного віку неминучим процесом. Вона повідомила про результати дослідження Світового банку, які свідчать, що в 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи в Україні пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман