TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Конкурс студентських робіт від компанії Kasta

Опубліковано: 21.05.2020 16:34
Конкурс студентських робіт від компанії Kasta
Новий проєкт компанії Kasta.com допоможе студентам знайти цікаве заняття та покращити матеріальне становище одночасно. Конкурс есе – чудова можливість для творчих особистостей. Студентам потрібно написати невеликий твір на актуальну тему: «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України».
Після запровадження карантину в Україні молодь була переведена на навчання онлайн. Внаслідок цього багато студентів втратили підробіток і більшість соціальних контактів у період самореалізації, пише Ровесник.

У своїй роботі учасникам конкурсу необхідно викласти власне бачення цієї проблеми. Кожну статтю перевірятимуть досвідчені члени журі. Автори найкращих робіт одержать матеріальну винагороду.

Компанією виділені кошти для нагороди переможців. На отримання призових грошей претендують не тільки студенти, але й куратори, в обов’язки яких входить сприяння створенню есе. За правилами конкурсу кожний куратор одержує 50% від призначеної винагороди.

Переможці зможуть розпоряджатися виграшем у розмірі 16 тис. грн. Для тих, хто посів друге та третє місця, винагорода становитиме 14 та 10 тис. грн відповідно.

Додаткові гроші сьогодні особливо потрібні тим студентам, які втратили роботу через закриття більшості закладів громадського харчування та індустрії розваг. Завдяки цьому конкурс, який проводить відомий інтернет-магазин непродовольчих товарів, вже викликав неабиякий інтерес у молоді зі всієї України.

Правила участі в конкурсі есе

Під час написання твору студент повинен повністю розкрити тему та запропонувати шляхи розв’язання поставленої проблеми. На куратора покладається обов’язок контролювати процес виконання завдання. Журі не розглядає есе, зміст та оформлення яких не відповідає вимогам. Переможцями стануть автори трьох найкращих творів.

Учасникам конкурсу необхідно врахувати наступне:

  • Студенту дозволяється писати есе тільки під керівництвом куратора, яким може бути виключно працюючий викладач.
  • Комісія приймає тільки одне есе від одного претендента. При цьому один викладач має право допомагати максимум семи авторам.
  • На офіційному сайті Kasta.ua опубліковані всі вимоги. Студенти мають право на свій розсуд обирати мову написання твору – українську або російську.
  • Максимальний обсяг роботи становить 5 сторінок формату А4.
  • У статті бажано докладно описати власне бачення перспектив розвитку держави з урахуванням негативних змін в економіці та інших галузях. Варто уникати орфографічних та граматичних помилок. Також кожний автор зобов’язаний посилатися на джерела інформації.

Наприкінці учасникам потрібно скласти супровідний лист, у якому будуть зазначені відомості про автора есе та його куратора. Документ має містити прізвище, ім’я та по батькові викладача та студента-виконавця, їхні контактні телефони, електронні адреси, а також назву ВНЗ і факультету. Термін подачі студентських робіт на конкурс збігає 31 травня 2020 року.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман