TerMedia

facebook google+ twiter skype rss

Новини з тернопільщини

Статті

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Чому українці бідні: вчені назвали несподівану причину

Соціологи розповіли про причини бідності українців.

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Ви будете здивовані: шокуючі факти про поцілунки

Чоловіки, які щодня цілують своїх дружин перед виходом на роботу, мають вищий дохід, ніж ті, які цього не роблять. Чоловіки, які мають звичку ранком перед виходом на роботу цілувати своїх дружин, живуть на 5 років більше інших.

Інтерв'ю

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Дівчина з Тернопільщини стала офіцером поліції у США: всі подробиці

Уже змалку вона відрізнялася поміж ровесниками бажанням охопити чим ширше коло захоплень. Від п`яти років займалася в клубі аеробіки «Наталі» та ансамблі танцю «Джерельце» під керівництвом крутих хореографів Наталії Гребенюк і Марини Євсюкової.

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Заробітчанин із Тернопільщини розповів про життя у Швеції

Сусід три роки поспіль їздив на роботу у Швецію. Працював із деревом, збирав меблі, зводив будинки. Запропонував поїхати з ним, — розповідає 27-річний Роман Вітковський із міста Копичинці Тернопільської області.

Шкода, що карантин: Синоптики розповіли про погоду

Опубліковано: 06.04.2020 12:51
Шкода, що карантин: Синоптики розповіли про погоду

Погода в Україні наступного тижня буде переважно сонячною та теплою, лише ближче до вихідних очікуються невеликі опади.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на дані Українського гідрометцентру.

Прогноз на 6 квітня

Тиждень розпочнеться зі сприятливих погодних умов. На всій території країни буде сухо та сонячно. Температура повітря у північних, східних та південних областях коливатиметься від +11 до +14 градусів, у центрі та на заході термометри покажуть від +12 до +17. Вночі місцями температура опуститься до -1 градуса, а в середньому коливатиметься від 0 до +3.

Прогноз на 7 квітня

У вівторок денна температура повітря продовжить зростати. Так, у західних областях термометри покажуть від +15 до +20 градусів. На решті території температура коливатиметься від +12 до +15, на сході від +10 до +13. Вночі прогнозують до -2 градусів.

Прогноз на 8 квітня

У середу синоптична ситуація залишиться майже незмінною. До +19 градусів повітря прогріється у центральних та західних областях, на решті території термометри покажуть від +13 до +18 градусів. На Закарпатті температура утримається на рівні +20. Вночі мінусові показники будуть лише на сході: -1…-2 градуси. У решті областей вночі від +1 до +5.

Прогноз на 9 квітня

У четвер у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій та Миколаївській областях стовпчики термометрів покажуть +20 градусів тепла. На решті території повітря прогріється до +14…+18 градусів. Вночі також потепліє – температура коливатиметься від +2 до +6 градусів, в Одеській області вночі до +8.

Прогноз на 10 квітня

У п’ятницю більшу частину території країни накриють невеликі опади. Дощі оминуть лише Херсонську, Запорізьку, Донецьку, Луганську, Волинську, Львівську та Закарпатську області. Температура повітря коливатиметься від +10 до +15, лише на півдні та сході термометри покажуть +15…+18 градусів тепла. Вночі прогнозують від +2 до +6.


Якщо цей матеріал вас зацікавив, будемо вдячні, коли поділитесь ним в соціальних мережах або прокоментуєте.

Відео

Ружена Волянська: Важливість Томосу для Тернопільщини

Анонс програми «Актуально з Руженою Волянською»

Новини БІЗНЕС КОМПАНЬЙОН

Молодіжні Новини

Комфорт Гурман